Головна : Новини

Промокодом і знижки в інтернет магазинах

, 14:49
0 483

Про знижки та промокодом нам розповість Нестеров А. К. - співробітниксайту alcoupon.ru, де ви можете знайти. Сьогодні все більшої популярності набувають серед населення, так звані інтернет магазини. Купити в такому "закладі" можна все що завгодно: якщо років 5 тому перші подібні магазини створювалися для торгівлі побутовою технікою, то зараз їх кількість і асортимент поширився на парфумерію, автотовари,квіти, меблі і навіть піщу.Прічіни того цілком з'ясовні:

  • цінова пропозиція, як правило, істотно нижче, ніж у звичайному магазині зважаючи на відсутність великої кількості посередників;
  • асортимент значно ширше;
  • зручна система пошуку;
  • система оплати та доставки товару в будь-яку точку;
  • система знижок постійним клієнтам.

Ось саме останній пункт набирає останнім часом все більшу популярність і часто іменується в торгових мережах, як "програма лояльності". Для тогощоб брати участь у подібних програмах і отримувати можливість знижок, необхідно звичайно насамперед зареєструватися у базі даних магазину або торговельної мережі. Природно, зареєстрований користувач отримує якесь цифрове позначення (ідентифікацію) в системі - цифровий підпис або картка на знижку. Ідентифікуючи кожного разу покупку, Виберете участь в системі накопичення так званих бонусів, певну кількість яких з часом можна використовувати навіть для безкоштовного покупки (подарунка). Одним з видів таких ось бонус-подарунків є, популярний, останнім часом, промокод. Він являє собою цифробуквене послідовність, присвоюють магазином або розробником пользователя, або одержувану їм по розсилці, а також в результаті акційних програм. Використовуватися промокод може або для безкоштовної покупки товару, закачування додатки, програми, або для отримання певної (найчастіше дуже істотною) знижки.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ