здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Неінвазивна пренатальна діагностика

Червень 25 2014
< p style = "text-align: left;"> За статистикою кількість немовлят, які мають вроджену генетичну патологію мулі деяку їх сукупність становить приблизно 5%. Для більшості батьків народження дитини з генетичною хворобою стає величезною і страшною несподіванкою, що тягне за собою кардинальну зміну всього способу життя та світогляду. Виявити ризик розвитку, схильність і саме захворювання можна в період вагітності, аналізуючи ДНК (носій всієї генетичної інформації майбутньої дитини). Але самі стандартні використовувані діагностичні методи (біохімічний, УЗД) дозволяють тільки припустити розвиток патології, а ніяк не встановити точний діагноз. Для встановлення точного діагнозу необхідний паркан і аналіз біологічного матеріалу (амніоцентез або біопсія), що дозволяє звисокою точністю виявити розвиток хромосомних патологій і спадкових хвороб. Але, на жаль, подібне дослідження несе в собі загрозу викидня. Тому, останнім часом, для генетичного дослідження використовується методика, так званої, неінвазивної пренатальної діагностики (НПД). Для генетичної оцінки використовується кров матері, вякій присутні фрагменти ДНК плоду. У процесі дослідження ці фрагменти виділяються з крові, і надалі проводиться їх повний аналіз (секвенування) за допомогою математичного алгоритму. У результаті проведення НПД, з'явилася можливість досить достовірно виявити наступні генетичні хвороби (синдроми):
Патау, Едвардса, Дауна, Тернера, Кляйнфельтера,   Ді Джорджі, Ангельмана, « котячого крику & raquo ;, Прадера-Віллі.
НПД дозволяє визначити генетичні порушення без ризику переривання вагітності.

← Промокодом і знижки в... Компанія Альба-С  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен