Головна : Новини

Компанія Альба-С

, 15:00
0 709

У багатьох жителів пострадянського простору і особливо Росії місто ВербАнів (та й вся Івановська область) асоціюється не тільки, як "місто наречених", але й потужна база текстильної промисловості, виробництво тканин, постільної білизни та іншого. Не дивно, що в такому краю і за такої потужної технологічної підтримки, тут успішно розвивається виробництво одягу, в тому числі і спеціалізованої - медичної тавиробничої. Лідером як на обласному, так і на державному рівні є. Вона розташовується офісом і виробничих площ в самому місті Іваново. На ринку компанія успішно представлена ??ось вже більше 10 років і за цей час змогла міцно стати на ноги, обзавестися пристойним виробництвом і дилерською мережею по всій країні. Расположение в самому серці текстильної промисловості сприяє розвитку таких якостей, які є конкурентними на ринку, а саме:

- чудова виробнича база (використовуються високотехнологічні швейні машини);
- використання тільки високоякісних тканин (ТВИЛ, Панацея, Тередо, Саторі та інші), Що володіють відмінною повітропроникністю, немнучкою, формоустойчивостью;
- широкий асортимент продукції для докторів, офіціантів, обслуговуючого персоналу;
- більш ніж оптимальне співвідношення ціна-якість;
- оперативні терміни виконання замовлень; < br /> - індивідуальне пошиття;
- система знижок.

Колекція компанії налічує більше 150 моделей одягу (халатів, костюмів, курток, фартухів, брюк, шапочок і багато іншого), яка здатна зробити модним і задовольнити смак будь-якої людини в будь-якому віці, враховуючи його індивідуальні особливості.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ