Головна : Новини

Збільшення члена содою: робочий метод чи ілюзія?

, 17:03
0 1497

Збільшення члена содоюСьогодні, збільшення чоловічого члена содою, як і безліч інших методів, - широко обговорювана тема в Інтернеті. Сучасні чоловіки цікавляться всім, що може принести кілька "бажаних сантиметрів". Ймовірно, сода приваблює їх своєю дешевизною. Але чи працює вона? Про це нам розповість головний редактор урологічного порталу http://urolg.ru/, на якому безпосередньо можна прочитати про цей метод збільшення чоловічого достоїнства більш детально.

Сода vs збільшення члена

Є три основні способи:

  • пиття содового розчину;
  • змочування пеніса водою з розчиненою в ній содою;
  • намазування статевого органу содою, змішаної з медом.

А тепер більш детально про кожен з цих способів.

Пиття содового розчину

Крім ефекту збільшення члена, питтю соди приписується безліч вигод і корисності. У народі вважається, що випитий натщесерце розчин соди з водою допомагає знизити кислотність всередині шлунка і підтримати правильний кислотно-лужний баланс в організмі. Багато хто думає, що сода негативно діє на грибки і бактерії, які оселилися в організмі, уповільнюючи обмінні процеси в них.

А медицина стверджує, що це небезпечна помилка. Приймати всередину харчову соду некорисно і навіть шкідливо: з'являється ризик не поліпшити, а, навпаки, грубо порушити кислотно-лужний баланс. Вживаючи содовий розчин, можна вбити корисну мікрофлору шлунка. Залуження організму содою порушує обмін речовин (зміна кислотно-лужного балансу крові та лімфи загрожує негативними змінами в усьому організмі, в тому числі - гормональними).

Харчова сода, або гідрокарбонат натрію - це кисла сіль вугільної кислоти і натрію. У медицині ніколи не було зареєстровано випадків, щоб це речовина викликала ріст статевого члена або будь-якого іншого органу.

Змочування / протирати статевого члена розчином харчової соди

Зовнішньо содовий розчин застосовується при опіках кислотами, для полоскання горла при ангіні або ларингіті. Дехто використовує його ще й для відбілювання зубів. Стоматологи попереджають, що це справжнє варварство по відношенню до зубної емалі і так робити не можна. Багато хто стверджує, що вмивання обличчя розчином харчової соди корисне при жирній і проблемній шкірі.

Але, нажаль для чоловіків, ніколи не було випадків, коли від зовнішнього застосування содового розчину збільшився статевий член.

Втирання мазі з меду і соди

Мед багатий біологічно активними речовинами, але він теж не зможе допомогти в справі збільшення пеніса, хіба що зробить шкіру більш приємною на дотик. Медові маски корисні для всього тіла, але ніким не доведено, що в поєднанні з содою така маска здатна збільшити член.

Висновки

Із всього сказаного, робимо логічний висновок: сода не має ніякого відношення до реальних методів збільшення члена.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ