Головна : Новини

Самі популярні аналоги Віагри

, 01:52
0 277

ВіаграВіагра є першим препаратом, призначеним для вирішення проблеми з дисфункцією статевої систему у чоловіків. З моменту появи в 1998 році і протягом досить довгого часу цей препарат, розроблений компанією "Пфайзер" був монополістом на ринку препаратів для підвищення потенції і не мав аналогів.

Стрімке зростання продажів, популярність і ефективність Віагри привели до того, що багато чоловіків набули впевненості у вирішенні проблеми з потенцією.

Поява на фармацевтичному ринку такого революційного препарату і численні рекламні компанії по боротьбі з чоловічим недугою дозволили компанії "Пфайзер" стати лідером в цій області і отримати колосальні прибутки. Природно інші учасники фармринку забажали отримати частину пирога і додатковий прибуток.

Даними компаніями стали - американська корпорація "Елі Ліллі", випустивши в 2003 році препарат Сіаліс і німецька корпорація "Байер", яка в 2005 році випустила препарат під назвою Левітра.

Аналоги Віагра

На сьогодні основними аналогами Віагри в сегменті препаратів для підвищення потенції є 2 препарати - Сіаліс і Левітра.

Левітра - це препарат, який містить активну речовину Варденафіл і випускається у вигляді круглих таблеток жовтого кольору. Левітра в порівнянні з Віагрою починає діяти вже через 15 хвилин після прийому, а тривалість складає до 12 годин, в той час як пігулка Віагри починає діяти в період від 30 до 60 хвилин після прийому.

Сіаліс - це препарат, який містить активну речовину Тадалафіл і випускається у вигляді каплевидних таблеток оранжевого кольору. Відмінною особливістю Сіаліса як аналога Віагри, є його тривалість дії, приблизно 36 годин після прийому однієї таблетки, в той час як таблетка Віагри діє 4 години.

Повноцінним аналогом Віагри за складом і фармакологічними властивостями є дженерики Віагри. Ці таблетки містять ту ж саму кількість діючої речовини і відрізняються від оригінальної Віагри лише формою і кольором самої таблетки і блістером. Дженерик Віагра діє абсолютно так само як оригінал, відповідно може викликати такі ж побічні ефекти. За вартістю Дженерик Віагри в 3-4 рази дешевший в порівнянні з оригінальним препаратом. Детальніше про дженерики Віагри можна прочитати на сайті http://aptecaru.ru/.

Індійські фармацевти, що випускають дженерики, освоїли нові форми випуску Дженерика Віагри - діючу речовину Силденафіл вони випускають у вигляді софт таблеток, які не потрібно запивати водою (їх досить розсмоктати або розжувати як м'ятну цукерку), а також Силденафіл роблять у вигляді желе з різними смаками. Дані форми аналога Віагри сприяють більш швидкому поширенню Силденафіла в організмі, що призводить до більш раннього початку дії в порівнянні з класичною формою таблетки Віагри.

Популярні дженерики Віагри:

  • Viprogra;
  • Suhagra;
  • Kamagra;
  • Pemegra;
  • Sildigra;
  • Pfiagara;
  • Edegra.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ