Головна : Новини

Тренажер лавка для преса: Як займатися?

, 23:46
0 1195

Тренажер лавка для пресаДосягти оптимальної спортивної фігури без того, щоб не були добре опрацьовані м'язи черевного преса - просто неможливо. Саме добре прокачаний прес становить основу ідеальної фігури, і тому тренуванню цієї ділянки тіла треба приділяти особливу увагу. Вирішити це завдання допоможе тренажер лавка для преса. Далі, ми розглянемо як потрібно займатися на цьому тренажері і розповість нам про це співробітник інтернет-магазину "Спортмаркет": https://sportmarket.net.ua/skami-dlya-pressa/, в якому безпосередньо можна придбати лавки для преса в Україні.

Тренажер лавка для преса: В чому користь занять?

Існує досить багато спеціальний комплексів вправ, які дозволяють підтягти м'язи живота. Однак загальновизнано, що найбільш ефективними з них є тренування з використанням спеціальної лави для преса. Такий тренажер представляє собою універсальний спортивний снаряд, що дозволяє опрацювати різні групи м'язів живота. Як правило, для більшої ефективності цей снаряд має регулювальні елементи, за допомогою яких можна вибирати найбільш оптимальний кут нахилу, що дає можливість тренувати прес в різних положеннях. При правильному застосуванні силові тренажери лави для преса дозволяють створити відмінну підтягнуту фігуру в досить короткі терміни.

Тренажер лавка для преса: Дієві вправи

Які ж вправи рекомендуються в першу чергу для тренування преса? Ось деякі з них, які рекомендуються більшістю фахівців, і які повинні допомогти будь-кому, хто на ньому займається досить швидко зігнати зайву вагу і домогтися появи привабливих «кубиків»:

  1. Найпростішим вправою для зміцнення преса є підйом тулуба з положення лежачи. Для цього потрібно зафіксувати ноги за рахунок зчеплення зі спеціальними упорами, які знаходяться в одній з частин лавки. При виконанні цієї вправи руки рекомендується закласти за голову щоб домогтися максимальної ефективності. Вправу слід виконувати серіями по кілька підходів, при цьому можливість зміни кута нахилу робочої поверхні лавки підвищує ефективність тренування;
  2. Ще однією поширеною вправою на даному тренажері для преса є скручування. Для цього необхідно встановити лаву під кутом близько 30 градусів і лягти так, щоб голова перебувала внизу, а поперек був притиснутий до поверхні лави. Починайте вправу з повільного підйому голови і плечей за рахунок використання сили м'язів черевного преса, одночасно скручуючи корпус в праву сторону. Поверніться також повільно у вихідне положення. Потім повторіть ті ж дії, але скручуючи корпус в ліву сторону. Зробіть кілька підходів по 5-10 разів в залежності від вашої фізичної форми;
  3. Ще одна популярна вправа - це тренування преса за допомогою підйому ніг. Ляжте на спину і візьміться руками за упор для ніг. Піднімайте зігнуті в колінах ноги до грудей, а потім опускайте в початкове положення. Вправу можна виконувати і з прямими ногами, а також піднімати кожну ногу по черзі;
  4. Для виконання ще однієї вправи на підйом ніг необхідно лягти головою вгору на лавці, попередньо нахиленій під кутом 45 градусів. Взявшись за рукоятки повільно піднімайте прямі ноги. Контролюйте, щоб поперек не відривався від похилої лавки. Поверніться у вихідне положення. Зробіть кілька повторів;
  5. Вправа на відведення ніг. Лежачи на боці, однією рукою візьміться за упор для ніг, а другу руку тримайте зігнутою на поясі. Ноги повинні бути прямими. Потім зігніть в коліні верхню ногу і відведіть назад. Зробивши цю вправу кілька разів, перекиньтеся на інший бік і повторіть з іншою ногою.

Висновки

При виконанні усіх вправ стежте за диханням. На вдиху м'язи повинні бути розслаблені, а на видиху напружені. Зосередьтеся на точному виконанні рухів.

Пам'ятайте, що заняття не повинні бути занадто короткими, інакше м'язи не будуть задіяні в повній мірі. Рекомендується виконувати не менше 5 підходів по 10-15 рухів в кожному з них. Паузи між підходами не повинні бути великі - не більше 1-2 хвилин, при цьому під час них необхідно відновлювати дихання.

Заняття на тренажері лава для преса рекомендується проводити 3-4 рази на тиждень, як правило, через день. Такий режим навантаження дає можливість відновитися і підвищує ефективність занять.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ