Головна : Новини

Які є наповнювачі для матраців?

, 20:42
0 735

наповнювач для матрацуМабуть не для кого не секрет, що натуральні матраци кращі за синтетичні. Крім того, більшість спеціалістів рекомендують ортопедичні моделі. Якщо ви зупинили свій вибір на безпружинному ортопедичному матраці, то тепер настав час для того, щоб визначитися з видом наповнювача, який ви хотіли в ньому мати. Наповнювач обов'язково повинен добре пропускати повітря, бути гігієнічним і складатися з натуральних компонентів. На сьогоднішній день найбільш часто в матрацах зустрічаються такі типи наповнювачів, як:

  • латекс;
  • кокосове волокно;
  • пінополіуретан.

Матраци з наповнювачем з латексу

Матраци такого типу добре «дихають» і є гіпоалергенними. Латекс є натуральним матеріалом, який не вбирає вологу, добре зберігає первинну форму, володіє антибактеріальними властивостями. Також, даний наповнювач перешкоджає появі в матраці мікрокліщів і забезпечує комфорт, так як ідеально підлаштовується під вигини тіла, а також добре підтримує хребет.

Матраци з наповнювачем з кокосового волокна

Такі матраци є помірно жорсткими, тому добре підходять для дітей і підлітків, оскільки сприяють формуванню правильної постави і розвитку дитячої кісткової системи. Крім того, матраци з кокосовим наповнювачем вологостійкі, добре пропускають повітря, є гіпоалергенними, еластичними і зносостійкими.

Також є матраци, в яких поєднані два матеріали - латекс і кокосове волокно

Матраци з таким наповнювачем помірно жорсткі, добре зберігають первісну форму протягом усього терміну експлуатації, більш пружні, ніж матраци з тільки латексу або тільки кокосового волокна. Вони добре підтримують тіло людини, що забезпечує комфорт під час сну. Наповнювач з латексу та кокосового волокна вологостійкий, гіпоалергенний та добре пропускає повітря.

Матраци з наповнювачем з пінополіуретану

Матраци з таким наповнювачем екологічні та гіпоалергенні, не дивлячись на те, що в них використовується штучно створений матеріал. Пінополіуретан - це штучний латекс, який володіє всіма позитивними якостями натурального аналога. Через штучний наповнювач такі матраци коштують дешевше, хоча і володіють якостями матраців з наповнювачем з натурального латексу.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ