Головна : Новини

Омбре: Що це таке?

, 14:42
0 1237

Омбре на волоссіОмбре на волоссі - це інноваційна технологія, що з'явилася порівняно недавно, але вже встигла грунтовно закріпитися на ринку перукарських послуг серед справжніх законодавців моди, які час від часу не проти поекспериментувати зі своїм волоссям.

По суті, «омбре» - це градація кольору на волоссі. Завданням такого фарбування є досягнення ефекту «вигорілого на сонці» волосся або такого їх стану, ніби ви щойно повернулися з тривалого відпочинку на яскравому і спекотному сонці.

Серед найбільш поширених побажань клієнток перукарень та салонів краси є прохання виконати омбре на темному волоссі і омбре на світлому волоссі (до речі, фото фарбування волосся омбре можна подивитися на сайті https://yanakodentsova.com.ua).

До явних і незаперечних переваг подібного фарбування відносять наступні ефекти:

  1. Об'єм. За рахунок «гри» на волоссі двох або декількох відтінків жінка автоматично набуває хоч і візуальний, але досить відчутний ефект об'єму на воїх локонах;
  2. Омолодження. Завдяки тим же нехитрим маніпуляціям, «омбре» дозволяє домогтися видимого омолоджуючого ефекту.

Для тих, хто хоче випробувати фарбування Ombre на собі, але, тим не менш, ще не до кінця вивчили можливості технології, ми підготували детальний екскурс.

Омбре: Основні техніки

Омбре - це найбільш поширена назва техніки, яка в своєму арсеналі має список з кількох аналогічних назв, які в тій чи іншій мірі розрізняються по вихідному призначенню.

Розглянемо найпоширеніші і «ходові» з них:

  • «Омбре». Фарбування Ombre представляє собою (як уже згадувалося вище) плавний перехід (градацію) від темних коренів до більш світлого відтінку кінчиків волосся. На перший погляд може здатися, що цей стиль найбільш простий. Однак це не зовсім так. Адже якщо майстер створить занадто яскравий контраст на лінії переходу від одного кольору до іншого, то вся краса загубиться, а настрій буде безнадійно зіпсований;
  • «Деград'е». За технікою виконання мало чим відрізняється від вищезгаданого «омбре» з тією лише різницею, що освітлення проводиться лише на 1 або максимум 2 тони, в той час як «омбре» допускає освітлення кінчиків волосся на 3 або 4 відтінки;
  • «Балаяж». Найчастіше використовується на волоссі середньої або в ідеалі - короткої довжини, так як на них перехід виглядає більш природним і натуральним, ніж на довгих локонах.Для створення необхідного ефекту в ході роботи, майстер використовує «короткі» мазки спеціальним широким пензлем, немов створюючи ледве відчутний «поцілунок» сонця;
  • «Шатуш». Вважається найбільш складною з усіх перерахованих вище технік, тому що для досягнення мети потрібен підхід справжнього професіонала. Ефект досягається шляхом фарбування кожного пасма волосся від кінчика до кореня, а не навпаки, як це було раніше.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ