Головна : Новини

Штарнберг: Багатопрофільний клініка в Мюнхені

, 17:02
0 675

клініка ШтарнбергШтарнберг - це багатопрофільна академічна клініка при університеті ім. Людвіга-Максиміліана в Мюнхені з гастроентерологічним, хірургічним і кардіологічним відділеннями, самим більшим відділенням пологової допомоги та гінекології, а також центром щитовидної залози, яка охоплює майже весь спектр сучасної медицини.

Завдяки дуже тісним зв'язкам між науково-дослідницькою і медичною роботою, новітні результати досліджень і методи знайшли успішне застосування під час терапії пацієнтів. Більш детально про клініку Штарнберг можна прочитати на сайті http://klinikum-starnberg.ru.

Спеціально для іноземних пацієнтів в 2005 році була побудована резиденція, що поєднує в собі чотиризірковий готель і палати підвищеного комфорту. Резиденція має фітнес-клуб, ресторан і просторі палати з телевізором, ванною / душовою, холодильником і балконом.

Всі палати, що скоріше нагадують готельні номери, ніж лікарняне приміщення, обладнані спеціальними кнопками-виклику мед. персоналу і комфортабельними рухливими лікарняними ліжками. Резиденція з'єднана з іншими будівлями клініки підземним переходом.

Основні напрямки лікування

В клініці функціонують наступні центри:

  • щитовидної залози;
  • гінекології, пологової допомоги та неонатології;
  • кардіології та ангіології;
  • ендокринної, загальної та вісцеральної хірургії;
  • гастроентерології;
  • пульмонології.

Клініка Штарнберг розташована в мальовничому передмісті Мюнхена поблизу однойменного озера Штарнберг. Хірургічне відділення має 80 ліжко-місцями. У 2012 році в цьому відділенні пройшли стаціонарне лікування близько 3300 пацієнтів.

Клініка має в своєму розпорядженні 65 койко-місць і щорічно обслуговує близько 4000 пацієнток в гінекологічному відділенні і близько 2000 пацієнток в клініці акушерства. До речі, остання має 8 пологових залів, 6 комфортабельних передпологових палат, а також відділенням дитячої реанімації.

Кардіологічне відділення має 106 ліжко-місць У 2012 році в стаціонарному відділенні пройшло лікування 4591 пацієнтів.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ