Головна : Новини

Основні характеристики і переваги контактних лінз Biofinity

, 20:58
0 714

контактні лінзи BiofinityBiofinity - це силікон-гідрогелеві висококласні м'які контактні лінзи (МКЛ) для носіння протягом дня або тривалого часу (безперервно до 30 днів), з метою корекції короткозорості або далекозорості, створені відомою компанією США "CooperVision". До речі, придбати їх можна в інтернет-магазині http://lensgo.ru/catalog/lenses/?filter=1&brands=10028&group=brand.

Варто відзначити, що дані МКЛ мають Європейський Сертифікат якості товару, котрий дозволив застосовувати силікон-гідрогелеві лінзи в режимі регулярного носіння протягом місяця.

Biofinity створені на основі Aquaform технологій, спрямованих на забезпечення найбільш еффективного киснепропускання і складається зі спеціального матеріалу - силікону, у вигляді довгих молекулярних ланцюжків "макрокамер", що забезпечує:

 • максимальне пропускання матеріалом лінзи молекул кисню;
 • низький модуль пружності;
 • еластичність (МКЛ приймає форму рогівки ока);
 • високий рівень змочуваності;
 • максимально комфортне носіння.

Важливо відзначити, що одним з головних достоїнств силікон-гідрогелевих лінз, на відміну від гідрогелевих, є більш високий показник киснепропускання, що становить 138 Dk / t, при цьому силікон знаходиться всередині матриці матеріалу і створює прозорі грати для проникнення кисню.

Biofinity мають високий рівень киснепроникнення, набагато більшей, ніж у сльози, це дозволяє уникнути проблем кисневої недостатності, яка досить часто виникає під час неправильного носіння гідрогелевих лінз.

Перш, ніж придбати силікон-гідрогелеві лінзи, необхідно виділити основні правила їх використання:

 1. багато фахівців рекомендують носити такі лінзи в денному режимі, знімаючи на ніч;
 2. важливо не забувати про регулярне щоденне чищення;
 3. якщо Ви вибрали безперервний режим носіння, то після закінчення 14 днів необхідно зняти лінзи і замінити їх новою парою;
 4. оптимальним засобом для чищення лінз стане будь-яка пероксидна система очищення;
 5. слід знати, що невірно підібрані силікон-гідрогелеві контактні лінзи можуть привести до значних проблем зі здоров'ям, на відміну від гідрогелевих.

За рахунок того, що лінзи Biofinity мають зволожуючий ефект, багато лікарів-офтальмологів настійно рекомендують їх групі людей з підвищеною чутливістю очей і підліткам.

Переваги Biofinity над іншими МКЛ:

 • матеріал природного змочування, який стежить за високим вмістом води на поверхні лінзи;
 • підвищені рівень киснепропускання забезпечує дихання очей під час використання;
 • еластичність обумовлена  низьким модулем пружності;
 • трохи закруглений край і дизайн задньої поверхні допомагають досягти максимальної гостоти зору і забезпечують комфортну посадку лінзи на оці;
 • симетрична горизонтальна ізотовщина, яка необхідна для правильної рухливості лінзи під час моргання.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ