Гіроборд - що це за диво техніки?
Перш ніж розписати всі достоїнства цього сучасного гаджета, ми відповімо на питання, яке все частіше звучить на просторах інтернету, що таке гіроборд і допоможе нам в цьому співробітник інтернет-магазину girobike.kiev.ua, в якому можна безпосередньо придбати гіроборд в Києві.
Напевно, ви не раз бачили цей пристрій на вулицях свого міста, де його можна взяти напрокат. Здебільшого, на гіроборді їздить молодь. Зараз стало дуже модно вміти ним користуватися. Адже що таке гіроборд? Це техніка для пересування, їздити на якій здорово і круто. На ньому можна самому вибирати швидкість їзди і кут повороту, можна переміщатися по вулицях, їздити на стадіоні і навіть по дому! Гіроборд не обладнаний ні кермом, ні ручкою для управління і за своїм зовнішнім виглядом трохи нагадує самокат.
Як влаштований гіроборд?
Гіроборд часто називають гіроциклом, гіроскутером, міні-сігвеєм. Що ж він являє собою в технічному плані? Зовні гіроцикл нагадує дошку з двома колесами по боках, всередині якої знаходиться електроніка, завдяки якій цей транспортний засіб може самостійно пересуватися. До речі, гаджет може перевозити людину, вагою до 100 кілограм.
Перш за все, не варто лякатися, що ви не зможете їм управляти. Це під силу навіть дитині! Адже міні-сигвей досить просто влаштований і їм легко користуватися навіть на рівні інтуїції.
Природно, якщо ви надумали купити гіроскутер в інтренет-магазині, бажано попередньо взяти пару-трійку уроків у бувалих їздців, але якщо таких у вашій компанії немає, не біда, в Ютубі можна нарити купу майстер-класів від асів, які все розкажуть і покажуть, так що будьте сміливішим і не забудьте запастися шоломом, наколінниками і налокітники, щоб перші шишки геть не відбили бажання опанувати міні-сігвеях!
Як їздити на гіроборді?
Оскільки міні-сигвей - це транспортний засіб, що нагадує за своєю будовою дошку, ставати ми на нього будемо зі зігнутими в колінах ногами. Це потрібно для того щоб не впасти.
Щоб рушити з місця, спробуйте подати свою вагу на носки. Захочете повернути - зробіть упор на ліву ногу, і ви повернете наліво, перенесете свою вагу на праву ногу - повернете на право. Відточивши майстерність, ви зможете виробляти такі трюки, що у інших буде перехоплювати подих!
Ви можете запитати: «Навіщо мені потрібен гіроборд?» Відповімо, потрібен! Хоча б для того щоб тримати себе в тонусі, адже їзда на цьому транспортному засобі - це спорт. Крім того, на Заході їм активно користуються працівники складів, а також різних заводів. Він використовується там, де є великі площі, але де транспортний засіб повинен бути негабаритним.