здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке дієта

Липень 01 2014

Дієтою прийнято називати систему або сукупність правил щодо вживання продуктов харчування. Найчастіше поняття відноситься до людини, але в більш широкому розумінні воно стосується будь-якого живого організму (тварини, рослини тощо). Систематизований режим харчування (саме так з грецької перекладається слово "дієта") планомірно впливає на стан і здоров'я організму. Дієтичних систем харчування існує безліч, але каждая з них характеризується деякими відмітними факторами:

- хімічний склад раціону;
- фізичні властивості;
- характер кулінарної обробки продуктів харчування;
- часовий інтервал прийому їжі.

Склад дієти або способу і принципів харчування різноманітний як за назначенням, так і за територіальною ознакою (продукти, які використовуються в якості їжі, у різних народів світу можуть істотно відрізнятися). В цілому всі системи харчування можна поділити на три основні групи:

1. Раціональні дієти. Дані дієти, як правило, в своїй основі містять незамінні харчові елементи,забезпечують нормальне функціонування здорового організму. Даний вид дієт або, точніше буде виразиться в даному випадку, режимів харчування відрізняється за статевою, віковою, професійною або регіональною ознакою.

2. Лікувальні дієти. Режим харчування хворого організму повинен сприяти і посилювати действіє лікувальних засобів і терапевтичних заходів, запобігати можливість розвитку хронічної стадії. Як правило, дані системи живлення відрізняються в залежності від конкретного захворювання.

3. Цільові дієти. Використання подібних систем харчування переслідує цілком конкретну мету, відмінну від раціональної аболікувальної: зниження ваги, підтримка фізичної форми, поліпшення метаболізму та інше.

← Цікаве про чай Чай Габа Алішань  
Переглядів: 333
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен