Головна : Новини

Найкрасивіші квіти в світі

, 02:01
0 928

Найкрасивіші квіти в світіСкладно уявити людину, яка б не любила квітів. Адже це найпростіший спосіб сказати про свою любов, почуття й емоції. Вони дарують нам щастя, а часом і просто можуть підняти настрій у важкі моменти життя. Квіти - це завжди прекрасний подарунок на свято або для будь-якого іншого приємного випадку. Досить важко виділити найкрасивіші квіти з такого розмаїття, оскільки у кожної людини свої смаки і переваги. Квіти - самі чарівне створіння, створені природою, кожне з яких наділене власною, неповторною красою. Тому ми вирішили скоротити список і виділити 5 найкрасивіших квітів в світі. Якщо ж 5-ть квітів для вас мало, тоді вам варто відвідати сайт http://cvetu.com.ua/. Тут ви знайдете опис квітів і не тільки (описание цветов и не только, description flowers and not only).

Травнева конвалія або травневий дзвіночок

У сучасному світі ця квітка символізує прихід весни. Цей солодка, ароматна квітка поширена в основному в Європі і Азії. Вона може витримувати низькі температури в самих північних районах. Відомий тільки один вид цієї рослини. Хоча конвалія безумовно - це одна з найкрасивіших квітів у світі, вона отруйна, особливо її червоні ягоди, які найчастіше привертають увагу тварин і дітей. Отрута може вплинути на зір, викликати брадикардію і болі в животі. Незважаючи на це, конвалії часто використовують у весільних букетах для прикраси.

Стрелиція (Райський птах)

Батьківщиною цієї екзотичної квітки можна назвати південні райони Африки. Сама назва рослини вказує на її зовнішній вигляд (під час періоду цвітіння вона виглядає, як маленька пташка в польоті). Цей сама незвичайна і красива квітка, яка символізує любов і рай в цілому. Стрелиція буває всього 5-ти видів і тільки жовтого кольору. Райський птах цвіте з травня і аж до кінця вересня. Альтернативне назва стрелиції - «квітка-журавель». Вдома таку рослина тримати не рекомендується, оскільки воно потребує постійного доступу до сонячного світла.

Георгіна (жоржина, дахлія)

У світі налічується близько 50 різних видів жоржин. Бутони бувають абсолютно різних розмірів і кольорів (квіти можливо знайти в будь-якому кольорі, крім синього і блакитного). Батьківщиною дахлії є Мексика, саме тому в 1963 році вона стала національною квіткою країни. На сьогоднішній день жоржини поширені по всьому світу. Вони зазвичай цвітуть влітку, восени і на початку зими, до перших морозів. Найцікавіший факт про цю рослину полягає в тому, що жоржина може бути альтернативою інсуліну. До того, як ліки були відкриті, діабетики брали так званий «діабетичний цукор», зроблений з бульб жоржини.

Орхідея

Відомо близько 30,000 видів цієї неймовірної квітки. Унікальність цієї квітки полягає в тому, що кожен з її видів кардинально відрізняється від іншого. Вони можуть мати як короткий період цвітіння, так і навпаки. Хоча розміри бутонів можуть варіюватися, забарвлення можуть нагадувати фігуру тварини або комахи. Наприклад, орхідея "Джміль, що смієся" схожа на справжнього джмеля, що дозволяє квітці привернути до себе увагу нових запилювачів. Різноманітність забарвлень вражає уяву: білі, жовті, всі відтінки фіолетового і рожевого. Висушені насіння орхідеї використовують в їжу (всім відома ваніль), в традиційній медицині та виробництві парфумів.

Троянда

Вона вважається однією з найкрасивіших, романтичних і приємно пахнучих рослин в світі. Традиція дарування цієї квітки має культурний сенс. Це символ вірності і любові. Жовта троянда символізує дружбу, а червона - справжню і неземну любов. Троянда - це багаторічна рослина, що часто має шипи. Є більше сотні видів, і більшість з них були виявлені в Європі, Азії, Північній Америці і північно-західній Африці. Квітка має дуже приємний, божественний запах. Троянди зазвичай використовують для прикраси садів, в виготовленні парфумів і ліків.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ