Головна : Новини

Полісорб при алергії у дітей

, 22:27
0 567

Полісорб при алергії у дітейАлергія - це дуже неприємне і багатогранне захворювання, яке заважає насолоджуватися радощами виховання і розвитку малюка, вести звичний спосіб життя і навіть може мати естетично неприємні наслідки. Наприклад, коли мова йде про виникнення діатезу у дитини. Виникнення алергічних реакцій пояснюється особливою реакцією імунної системи організму на певні подразники з зовнішнього середовища.

Причини алергії

Щоб зрозуміти, як боротися з алергічною реакцією, потрібно знати, що собою являє дана хвороба. Алергія - це імунна гіперчутлива відповідь організму вашої дитини на певний алерген. Причин алергії є безліч:

  • Спадковий фактор;
  • Схильність до інфекційних захворювань;
  • Занадто високий рівень стерильності вдома. Тому, коли дитина стикається з зовнішнім середовищем, ймовірність алергічних реакцій значно зростає;
  • Погана екологія;
  • Патології роботи внутрішніх органів.

Симптоми алергії

Вони можуть варіюватися від простих висипань на шкірі до анафілактичного шоку. Також до симптомів алергії відносяться підвищення температури, поява ознобу, зниження тиску, збліднення шкірних покривів.

Алергічні реакції виникають через те, що з навколишнього середовища в організм дитини потрапляють алергени, які є збудником гострої реакції.

Існує безліч препаратів, призначених для боротьби з алергічним реакціями у дітей. Серед матусь, одним з найбільш популярних препаратів для боротьби з алергією є сорбент полісорб (більш детально про нього можна прочитати в статті).

Полісорб при алергії

Сорбент полісорб допоможе швидко і ефективно впоратися з дитячою алергією без шкоди для розвитку маленького організму. Потрапляючи в кишечник, полісорб збирає алергени і виводить з організму. У цьому його головна відмінність від антигістамінних препаратів, які блокують рецептори H1, H2, але алергени залишаються всередині організму (саме їх і виводить полісорб).

Якщо ваша дитина з'їла продукт, який викликає у неї алергію, то не варто чекати, поки у неї з'являться неприємні симптоми. Просто дайте їй полісорб - і ліки можуть встигнути нейтралізувати дію алергену. Лікувальний ефект даного препарату підтверджений численними дослідженнями і відгуками сотень тисяч матусь.

5 причин приймати Полісорб:

  1. Виводить алергени, а не просто полегшує симптоми захворювання;
  2. Миттєво стабілізує самопочуття малюка;
  3. Значно прискорює процес видужування;
  4. Має порошкову структуру, завдяки чому діє швидко, набагато дієвіше збирає і виводить алергени з організму дитини;
  5. Дозволений до застосування дітям з перших днів життя, вагітним і годуючим жінкам.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ