Головна : Новини

Установка вінірів на передні зуби

, 18:43
0 968

встановлення вінірів на переді зубиНе секрет, що сучасна стоматологія бореться за природну красу ротової порожнини, і вініри на зуби є прекрасним тому підтвердженням. Реставрація вінірами дозволяє зробити вашу посмішку ідеальною, зберігши натуральний вигляд зубного ряду. Саме тому ці тонкі накладки на зуби так високо цінуються естетичною стоматологією по всьому світу. Більш докладно про види та встановлення вінірів на передні зуби ми розповімо в нашій сьогоднішній публікації. До речі, якщо ви є жителем Москви і хочете встановини собі вініри, то зробити це можна в стоматологічній клініці: http://darmed-dental.ru/viniry/ustanovka-vinirov-n.

Вініри: Що це таке?

Вініри являють собою тоненькі пластинки товщиною до 0,5 мм, які використовують в естетичній стоматології для покриття лицьової зубної поверхні. Прототипи сучасних вінірів зародилися ще в першій половині минулого століття в США завдяки доктору Чарльзу Пінкус, який винайшов свій витвір спеціально для голлівудських зірок, що уособлюють еталон краси. Тонкі пластинки фіксувалися на поверхні зуба за допомогою адгезивного порошку і трималися лише кілька днів. У сучасній стоматології подібні зубні накладки виготовляють з високоякісного матеріалу, тому з їх допомогою можна вирішити не тільки проблему кривизни зубів, але і стати володарем білосніжної усмішки. Якщо ви страждаєте від кривих, занадто коротких передніх зубів або непотрібних проміжків між ними, то вирішити всі ці проблеми допоможуть вініри. Крім того, установка таких пластинок на поверхню жувальних молярів дозволяє домогтися приголомшливого ефекту ліфтингу для скул.

Різновиди зубних пластинок і процес їх установки на передні зуби

Вініри бувають:

  • терапевтичними;
  • та ортопедичними.

Перші виготовляють з композиту, а другі - з кераміки. Технологія установки терапевтичних вінірів полягає в наступному: спочатку зуб обточують на необхідну товщину, після чого на зубній поверхні формують пластинку, шліфують і полірують її. Все це робиться за один прийом у стоматолога.

Показання та протипоказання до установки вінірів

При установці ортопедичних вінірів потрібно кілька відвідувань стоматолога. На першому етапі здійснюється препарування (обточування під вініри), після чого знімається зубний зліпок, далі виготовляються керамічні пластинки і потім поліруються. Тільки після цього готову конструкцію встановлюють в ротову порожнину. На час виготовлення вінірів на оброблені зуби ставлять тимчасові накладки.

Керамічні вініри відрізняються високою точністю прилягання до зубних поверхонь, тому вони вважаються кращими за композитні пластинки. Крім того, такі накладки мінімізують ризик виникнення карієсу на стику вінірів із зубами. Що стосується композитних пластинок, то за умови наявності достатнього досвіду у ортопеда вони теж непогано виглядають, однак домогтися ефекту прозорості емалі в цьому разі неможливо.

Особливості догляду за зубними накладками, встановленими на передні зуби

Щоб продовжити «життя» вінірами, не варто забувати про ретельну гігієну ротової порожнини. Справа в тому, що стик зубної емалі з штучним матеріалом є основною зоною ризику, куди можуть потрапляти залишки їжі, розмножуватися бактерії і розвиватися карієс. Тому передні зуби, на які встановлені накладки, вимагають особливо ретельного догляду. Для цих цілей стоматологи рекомендують використовувати іригатор і не вживати в їжу фарбувальні і висококислотні продукти. Надмірне навантаження на вініри також не бажане.

Люди, які страждають бруксизмом (мимовільним зубним скреготом), в нічний час повинні використовувати спеціальну капу. Ну і, звичайно ж, щоб уникнути пошкоджень вінірів слід своєчасно відвідувати стоматолога, який виявить існуючу проблему на ранній стадії і оперативно її усуне.

Висновки

Підсумувавши нашу сьогоднішню розмову, хотілося б відзначити, що вініри, встановлені на передні зуби, дозволять позбавитися від жовтизни, порушення форми, зміни кольору емалі після пломбування, а також візуально приховати міжзубні проміжки. Тому якщо ви мрієте про голлівудську усмішку, то у вас є шанс стати повноцінним її власником. Звичайно ж, коштує така послуга недешево. Але чого не зробиш заради краси?!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ