Головна : Новини

Кому довірити створення сайту?

, 00:07
0 447

створення вебсайтуЯкі варіанти є у тих, хто спантеличений створенням власного інтернет-проекту? Тут є 3 варіанта: фріланс, знайомі або професійна веб-студія. Розберемо кожен з цих варіантів детально і допоможе нам в цьому співробітник компанії LiteSite, в якій безпосередньо можна замовити створення недорогих сайтів (создание недорогих сайтов, creation of affordable websites).

Фріланс

Фрілансери - це віддалені співробітники, які працюють вдома. Не виключено, що за весь час співпраці Ви жодного разу не зустрінетеся з розробником особисто. Щоб заощадити гроші, клієнти нерідко звертаються до фахівців з інших міст, підтримувати зв'язок з якими можна виключно по електронній пошті або Skype.

Плюси:

 • приваблива вартість;
 • можливість оперативної заміни учасників робочої групи;
 • величезний ринок пропозицій.

Мінуси:

 1. ненадійність;
 2. «розмиті терміни»;
 3. ризик втрати контакту;
 4. команду виконавців доведеться підбирати самостійно і не факт, що дизайнер-фрілансер і програміст-фрілансер зможуть знайти спільну мову і спрацюватися.

Знайомі

Ви випадково обмовилися про свої плани створення власного сайту в компанії друзів. І тут же посипалися пропозиції: «Я можу!», «У мене дружина дизайнер», «В минулому році я вже зробив товаришу хороший сайт. Можу спробувати.» і т. п. Якщо життєва мудрість про те, що вирішувати важливі робочі питання з друзями не завжди розумно, Вас не переконує, розберемо конкретні плюси і мінуси такої взаємодії.

Плюси:

 • можливість домовитися про прийнятну ціну;
 • можливість «знайти кінці» в разі виникнення проблем в роботі.

Мінуси:

 1. нестаранність;
 2. недостатній досвід роботи (найчастіше);
 3. відсутність повноцінного професійного портфоліо (найчастіше).

Професійна веб-студія

Веб-студії - це спеціалізовані компанії, які мають власний штат кваліфікованих фахівців, які здійснюють повний цикл робіт зі створення (а якщо Ви знайдете хорошу студію, то ще й просуванню і супроводу) різних інтернет-ресурсів. Створення сайтів в веб-студії - це найбільш надійний варіант.

Плюси:

 • робота за офіційним договором;
 • вам не доведеться самостійно шукати виконавців - всі вони вже є в студії;
 • наявність власного офісу і, як наслідок, можливість приїхати і особисто поспілкуватися з дизайнером, менеджером проектів або керівником організації;
 • якщо вибрати для співпраці надійну студію, то Ви виключиться ймовірність того, що в разі виникнення проблем фірма-одноденка лопне як мильна бульбашка і зв'язок буде втрачений (як у випадку з фрілансерами);
 • кожна студія, як правило, працює в своїй ніші, а це означає, що у неї не буде великого розкиду цін, простіше кажучи: кожна компанія бореться за своїх клієнтів;
 • гарантія виконання роботи.

Мінуси:

 1. дорого - в основному через те, що студія містить свій штат співробітників;
 2. дефіцит уваги - вашому сайту може приділятися менше часу, ніж ви очікуєте, тому що ви не єдиний клієнт;
 3. конвеєрні - як правило, студії пропонують розробку сайтів на великий потік, через це втрачається унікальність роботи над кожним сайтом (проте є можливість замовити індивідуальний проект).
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ