Головна : Новини

Перманентний макіяж: Що це таке?

, 21:01
0 971

Перманентний макіяжКожна жінка піклується про свою красу і привабливість. Бути в центрі уваги і ловити на собі захоплені погляди чоловіків - основна мета, до якої прагнуть усі представниці прекрасної статі. Але як бути, якщо вранці не вистачає часу на виконання макіяжу декоративною косметикою?

Сьогодні серед жінок, які цінують не тільки свою красу, але і час, досить популярною процедурою є перманентний макіяж. Це свого роду, татуаж, що дозволяє жінці виглядати бездоганно в будь-який час дня чи ночі. За допомогою модної процедури можна створити неповторний, привабливий образ, усунути природну недосконалість обличчя і створити яскравий, вишуканий стиль. До речі, в Києві цю процедуру можна зробити в студію перманентного макіяжа https://woow.kiev.ua/uslugi/pm.html.

Види перманентного макіяжу

Розглянемо основні види перманентного макіяжу:

  • Перманентний макіяж брів. Він покликаний підкреслити витончений силует і правильну форму. Завдяки цій процедурі можна не тільки надати бровам густоту і виразність, але і скоригувати їх форму. Сьогодні існує два види перманентного макіяжу брів - це тонування шкіри, що дозволяє створити ефект легкої підводки і промальовка кожної волосини, виконувана з метою відтворення природної жіночої краси;
  • Перманентний макіяж очей. Він дозволяє створити ефект густих вій. Дана процедура включає в себе заповнення короткими штрихами міжвійного простору, вимальовування стрілок. Крім того, завдяки цій процедурі візуально виправляється вікове опускання зовнішніх куточків очей;
  • Перманентний макіяж губ. Він покликаний надати додатковий об'єм і яскравий, насичений колір. Крім цього, дана процедура дозволяє виправити форму губ, заповнити їх кольором, а також виправити багато дефектів зовнішності (травма обличчя або «заяча губа»).

Технологія перманентного макіяжу (татуажу)

Звичайно, перед відвідуванням салону для поведінки перманентного макіяжу необхідно знати все (або майже все) про майбутню процедуру. Варто зазначити, що незалежно від вашого вибору тривалість виконання перманентного макіяжу становить від 20 хвилин до 2-х годин.

Для кожного виду перманентного макіяжу існую певні нюанси. Отже, розглянемо особливості виконання перманентного макіяжу:

  1. Перманентний макіяж очей. Здійснюючи перманентний макіяж очей, ви звільнитеся від 1,5 до 3 років щоденного нанесення декоративної косметики. Для виконання перманентного макіяжу війкового краю фахівець обробляє барвником вільну відстань між віями. В результаті з'являється ефект пишних і густих вій. Вимальовування стрілок проводять на верхній повіці, щоб виключити візуальне звуження очей. Перед початком процедури майстер олівцем промальовує передбачувану стрілку, і потім, окреслює лінію барвником. Тривалість процедури - від 20 хвилин до 1 години;
  2. Перманентний макіяж губ. Здійснюючи перманентний макіяж губ, ви забудете про губну помаду від 1,5 до 3 років. Як же виконується дана процедура? Якщо ви вирішили підкоригувати буд, то в цьому випадку майстер обробить лише його, залишаючи всю поверхню губ не зафарбованою. А якщо ви хочете виконати макіяж всій поверхні, то фахівець виконає обробку губ і контуру. Тривалість процедури - від 40 хвилин до 2-х годин;
  3. Перманентний макіяж брів. Виконуючи перманентний макіяж брів, ви зможете насолоджуватися бездоганним чином до 3 років. Як проходить процедура? татуаж брів виконується декількома методиками - «волосковою» і «технікою олівця». При виконанні першого способу майстер промальовує відсутні волоски на порожніх позначках брів. Це дозволяє підкреслити природну красу і густоту брів. Другий спосіб полягає в створенні ефекту розтушованого олівця. Ретельно підбивається відповідний колір і визначається оброблювана область. Після такої процедури ваші брови будуть мати красиву форму, як ніби пофарбовану олівцем. Тривалість процедури - від 30 хвилин до 2-х годин.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ