Головна : Новини

Група компаній СГМ: Що вона собою представляє?

, 20:51
0 520

Група компаній СГМ"Група компаній СГМ - це провідний холдинг Росії з будівництва об'єктів нафтогазового комплексу. Основні напрямки діяльності Групи компаній СГМ - будівництво магістральних трубопроводів, наземних споруд, морське будівництво, газифікація суб'єктів РФ", - розповідає головний редактор порталу http://www.neft-gaz-prom.ru/catalog/22/45/stroygazmontazh-sgm-moskva-krym/, на якому можна знайти відгути та вакансії нафтових компаній Росії.

Група компаній СГМ була утворена в 2008 році. Головною організацією є ТОВ «Стройгазмонтаж». А взагалі, група компаній СГМ об'єднала в своєму складі наступні провідні компанії нафтогазового будівництва Росії:

  • АТ «Ленгазспецстрой» - близько 50 років на ринку;
  • АТ «Краснодаргазстрой» - більше 35 років на ринку;
  • АТ «Волгогаз» - близько 60 років на ринку та інші.

Група компаній СГМ володіє виробничими і кадровими ресурсами для реалізації масштабних проектів будь-якого рівня складності, а також досвідом роботи в різних кліматичних зонах - від вічної мерзлоти на Ямалі до високогірних районів Дагестану. Підтвердженням тому служить участь Групи компаній СГМ практично у всіх найважливіших інфраструктурних проектах нафтогазової галузі.

ТОВ «Стройгазмонтаж» є членом саморегульованої організації «Асоціація будівельників газового і нафтового комплексів» (СРО АСГіНК), некомерційного партнерства «Об'єднання організацій, що виконують інженерні вишукування в газовій і нафтовій галузі «Інженер-Дослідник». (НП «Інженер-Дослідник»), некомерційного партнерства «Об'єднання організацій, що виконують проектні роботи в газовій і нафтовій галузі «Інженер-Проектувальник» (НП «Інженер-Проектувальник»). Також СГМ входить в Міжнародну асоціацію підрядників з будівництва трубопроводів і морських споруд IPLOCA.

Рейтинговим агентством RAEX (Експерт РА) ТОВ «Стройгазмонтаж» присвоєно рейтинг кредитоспроможності ruBBB. Прогноз по рейтингу - стабільний.

Група компаній СГМ займає 54-е місце в рейтингу найбільших компаній Росії за обсягом реалізації продукції за даними рейтингу «Експерт-400» і 89-е місце в глобальному рейтингу «250 провідних підрядних організацій світу», проведеному компанією Engineering News-Record.

Серед компаній, які отримують більше 25 % виручки від виконання робіт в нафтогазовому будівництві, ТОВ «СГМ» займає 1-е місце по Росії і СНД, входить в четвірку кращих будівельних фірм Європи і в число 22 провідних підрядників світу.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ