Головна : Новини

Гімнастика, стрибки і акробатика: Спорт на батуті

, 01:27
0 556

батутПри слові батут більшість людей уявляє натовп розпатланих спітнілих дітей, які кричать і штовхаються? Забудьте! Заняття в батутними центрі - це зовсім не те ж саме, що дикі скачки на бувалому батуті на дачі або в парку.

Взагалі-то батут - це справжній спорт, з продуманою системою тренувань, досвідченими наставниками і серйозними змаганнями. Крім того, батут здатен принести може радості, яку відчуває дитина (та й дорослий теж) від почуття польоту і можливостей свого тіла. На батуті всі стають трішки суперменами, адже тут можна виробляти таке, що на твердій землі здається неможливим.

Переваги батута

Звичайно, сучасним дітям, які люблять проводити вечори і вихідні в обнімку з телефоном, будь-яка фізична активність піде на користь. До речі, в плані кардіотренувань батут - це один з найефективніших видів спорту. Але у нього є і свої «фішки». Наприклад:

  • Він розвиває вестибулярний апарат, так що через якийсь час дитину перестає заколисувати в транспорті;
  • Ще батут помітно покращує поставу. Під час стрибків зміцнюються м'язи, особливо м'язи грудей, живота і спини - ті самі, які відповідають за красиву поставу і пряму спину, а також м'язи-стабілізатори, які підтримують хребет і всі органи на своїх місцях;
  • Стрибки розвивають склепіння стопи, вчать координувати рухи і м'яко приземлятися;
  • Поліпшується гнучкість в суглобах і витривалість;
  • А ще батут - це прекрасне тренування для нервової системи. Під час стрибків виділяються ендорфіни, тому діти стають набагато спокійнішими, менше нервують і краще справляються з труднощами.

Загалом батут може стати тим самим ідеальним видом спорту, який шукають діти і батьки, переходячи з секції в секцію. Тут є все, що потрібно, - рух, ефектні трюки, безпека і драйв. Ну і так, тут можна стрибати так високо, що аж дух захоплює!

Ну а ті, хто тільки обіцяє собі зайнятися спортом і все ніяк не почне, можуть просто сходити пострибати у вільному режимі. Заодно можна подивитися, що витворяють на сусідніх батутах бувалі спортсмени. Раптом захочеться повторити - тоді вперед, на професійний батут!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ