Головна : Новини

Апітерапія - лікування бджолиною отрутою

, 13:11
0 1400

Апітерапія Бджолина отрута з давніх давен використовувалася при гіпертонічній хворобі та розладах кровообігу, для терапії шкірних захворювань, артритів, радикулітів, артралгії, міозитів, ревматизму, невралгічних болів, а також в якості заспокійливого засобу та зовнішнього засобу при запаленні легенів і бронхітах. До того ж, вона чудово стимулює роботу надниркових залоз.

Тисячі пацієнтів, пройшовших курси апітерапії ("апитерапия", "apitherapy"), до сих пір не перестають дивуватися потужному оздоровчому, а часом і чудодійному результату лікування, який вони отримали, зневірившись в безрезультатному традиційному лікуванні.

Тривалість курсу апітерапії складає від 2-х до 4-х тижнів. Протягом данного періоду проводяться жалення бджіл в біологічно активні точки людського тіла та уражені хворобою зони. Апітерапевт в індивідуальному порядку підбирає оптимальну дозу отрути в залежності від переносимості та хвороб, що є у пацієнта.

Основна суть апітерапії

В основі Апітерапії лежить підхід природної медицини, головною метою якого є зміцнення власних імунних бар'єрів організму за допомогою відповідної стимуляції. Використовувані засоби на першій стадії мають на меті зупинити процес розвитку хвороби. При хронічних захворюваннях необхідно дестабілізувати стан патологічної рівноваги у хворого. Ця дестабілізація досить часто призводить до раптового тимчасовому посилення симптомів (протягом 12-24 годин), які хворий і лікар повинні навчитися визначати, розпізнавати і уважно контролювати. Це погіршення не означає, що лікування проводиться неправильно, зовсім навпаки. Воно відповідає проміжку часу, необхідному для того, щоб захисні сили організму перебудувалися, щоб вести пацієнта до одужання.

Застосування бджолиної отрути можливе різними способами:

  • жалення бджіл;
  • внутрішньошкірного введення готових ампульних препаратів бджолиної отрути або введення препаратів в сегментарну зону, тригерну точку;
  • шляхом втирання мазей, що містять бджолину отруту ("Апізартрон" (Німеччина), "Вірапін" (Чехія));
  • апірефлексотерапія в точки акупунктури;
  • інгаляцій;
  • електрофорез (із "Апіфором");
  • фонофорез (ультразвук з бджолиною отрутою, медом);
  • сублінгвально - розсмоктування таблеток, що містять бджолину отруту ("Апіфор");
  • локальні ванни з бджолиною отрутою.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ