Головна : Новини

Які пазли найкращі?

, 22:52
0 635

пазлДля малюка краще купувати пазли з улюбленими героями з мультиків. Чим більші елементи і яскравіший малюнок, тим легше малятку долучитися до гри. Для діток від 1-2 років краще вибрати головоломку з чотирьох фрагментів. Потім, у міру зацікавленості, ускладнюйте завдання - купуйте гру з великою кількістю деталей (але не більше 60 шт).

Які пазли краще за якістю?

  • М'які вінілові легко складати. Але в процесі гри вони швидко зношуються: на згинах деталей з'являються заломи і тріщини;
  • З пінополімерів - яскраві, зручні для хвата. Не мнуться, картинка не стирається, не відклеюється від основи. Детальки можна протирати вологою серветкою;
  • Ідеальні для малюків - це дерев'яні пазли з відшліфованими деталями. Вони більші звичайних, не ламаються, легко миються, не токсичні;
  • Картонні для малюків не практичні. Вони їх рвуть і пробують на смак. Щоб гра не перетворилася в привід для візиту до лікаря, не беріть пазли з дрібними деталями. До того ж, при найменшому русі картонна картинка розпадається.

Дешеві пазли часто розчаровують: то основа викривлена, то фрагменти розшаровуються... Гра швидко прийде в непридатність.

Які ж пазли краще купувати?

З розрізом «ключ-замок», що нагадує букву «н». Його деталі добре стикуються, входячи один в інший. Така головоломка не дозволяє дитині помилятися і придумувати свій спосіб дії. Форма фрагмента підказує малюкові, в яке місце її потрібно класти.

Якщо ви навчите малюка складати пазл, то гра його захопить. Він буде прагнути завершити картинку, щоб зробити її цілісною:

  1. Для початку, укладайте фрагменти самі, а дитина нехай спостерігає;
  2. Потім приберіть одну деталь і попросіть його доповнити картинку;
  3. Коли дитина навчиться, прибирайте 2-3 фрагмента з цілісного зображення;
  4. Поступово малятко подужає гру, завчивши положення кожної деталі. І з часом стане осмислено складати картинки.

3D і 4D пазли - це альтернатива дорогим конструкторам. Самостійно зібрати їх трилітка не зможе, але захоплено спостерігатиме за тим, як складаєте ви. Навіть спостерігання надає на мозок малюка розвиваючий вплив.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ