Головна : Новини

Безсульфатний шампунь: Основні переваги

, 14:05
0 302

Шампунь безсульфатний

Натуральні шампуні без додавання сульфатів - це новинка останніх років. Всі відомі виробники косметики обов'язково мають в лінійці своєї продукції безсульфатні шампуні. Фахівці в області косметології стверджують, що подібні засоби мають позитивну дію не тільки на волосся, але і на весь організм в цілому.

У чому шкода сульфатів?

Споживачі все частіше віддають перевагу натуральним косметичним засобам, які не мають в своєму складі шкідливих речовин. Деякі фахівці стверджують, що звичні шампуні негативно впливають не тільки на волосся, але і на здоров'я в цілому. Це відбувається за рахунок вмісту в косметичній продукції сульфатів, які позначені на етикетці, як: SLES, ALS, SLS, SDS. Це поверхнево-активні речовини, які широко застосовуються при виробництві не тільки шампунів, але і мила, порошку і зубних паст. Сульфати забезпечують гарне піноутворення, а також очищення поверхонь від бруду. Вони мають властивість накопичуватися в підшкірній клітковині, тим самим перешкоджати нормальному формуванню природного захисного бар'єру на шкірі. Часто ці речовини стають причиною стійких алергічних реакцій.

У безсульфатному шампуні ці шкідливі речовини відсутні, в якості миючих засобів використовуються натуральні похідні сульфатів. До них відносяться: кокоїлглутамат натрію, кокоглюкізіди, двонатрієвий кокоїл глутамат, причому, чим більше цих речовин є в шампуні, тим він м'якший.

Безсульфатні шампуні добре очищають волосся, але якщо шкіра голови жирна, то доводиться повторювати намилювання кілька разів, за рахунок чого витрата цих засобів по догляду за волоссям збільшується.

Шампунь для волосся після кератинового випрямлення

Кератинове випрямлення волосся - це досить популярна процедура серед представниць прекрасної статі. Після неї дуже важливо правильно доглядати за волоссям, щоб надовго зберігся результат.

Процедура випрямлення волосся полягає в насиченні волосків специфічним білком, який покращує їх структуру і запобігає зламам. При митті голови лусочки на волосках піднімають і вимиваються не тільки забруднення, але і корисні елементи. Якщо для миття застосовуються шампуні з сульфатами, то ефект від випрямлення волосся кератином зберігається недовго.

Використання для догляду за випрямленими волоссям безсульфатних шампунів має сенс, адже вони очищають поверхню волосків більш м'яко, тому нанесений склад вимивається повільніше. Крім цього в деяких безсульфатних шампунях є такі корисні компоненти, як: кератин, протеїн і натуральні екстракти. За рахунок цього навіть вимиті з волосків речовини швидко відновлюються.

Переваги безсульфатних шампунів

У складі безсульфатних шампунів немає шкідливих речовин, в них містяться тільки природні компоненти. Можна виділити цілий список достоїнств, якими володіють ці косметичні засоби. При тривалому застосуванні вони надають таку дію:

  1. Зміцнюються волосся, зменшується їх ламкість;
  2. М'яко очищають бруд з волосся, при цьому з волосків не видаляється захисний шар;
  3. Шкіра голови не сушиться і не рветься до гніву;
  4. Не змивають фарбу з волосся, тому ідеально підходять для його фарбованого;
  5. Волосся стає шовковистим і слухняним;
  6. Збільшується об'єм волосся;
  7. Знижується ризик появи себореї і раннього облисіння;
  8. Прискорюється ріст волосся і поліпшується їх структура;
  9. Волосся набуває привабливого і здорового блиску.

Безсульфатні шампуні мають реальний лікувальну дію, а не дають всього лише тимчасовий косметичний ефект. Їх можна використовувати навіть людям з особливо чутливою шкірою, вони не викликають подразнення і свербіння.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ