Головна : Новини

Переваги лікування в Ізраїлі

, 19:04
0 314

лікування в ІзраїліЛікування за кордоном вже давно перестало бути розкішшю, особливо це стосується медичних центрів в Ізраїля. Серед інших переваг лікування за кордоном Ізраїль може також похвалитися відносно низькою вартістю процедур, які за ціною цілком порівнянні з оплатою в приватних клініках нашої країни. Крім того в ізраїльських клініках дуже багато фахівців і решти персоналу, які вільно говорять російською мовою, що дуже важливо для постановки кінцевого діагнозу і для продуктивності лікування.

В середньому вартість лікування тут на 15-35 % нижча, ніж в інших країнах Європи і тим більше Північної Америки. Наші співвітчизники в деяких випадках можуть розраховувати на приємні знижки і можливість оплачувати отримані послуги вже після їх отримання.

Ще однією деталлю лікування в Ізраїлі є строгий державний контроль над усіма охороною здоров'я в країні в цілому і в кожній клініці окремо.

Високий рівень розвитку ізраїльської медицини - це перевага, яка приваблює в країну широкий потік медтурістов, які розраховують на отримання найсучасніших методик діагностики та лікування.

У місцевих клініках на першому плані стоїть щадне лікування, яке може мати на увазі застосування комплексних медикаментозних програм або проведення органозберігаючих операцій за допомогою лапароскопічного або ендоскопічного обладнання. Також активно застосовується роботизована техніка, що дозволяє в реальному часі візуалізувати те, що відбувається в операційній порожнини і допомогти в усуненні патології або захворювання.

Ізраїльські хірурги дуже успішно проводять найскладніші операції на серці, головному мозку і спинному мозку. Втім, і всі інші оперативні втручання, що вимагають високої кваліфікації і професіоналізму, відмінно виконуються досвідченими фахівцями.

Спеціалізація ізраїльських клінік

Ізраїль славиться своїми хірургами і проведенням успішних операцій за такими напрямками як:

  • Пластична хірургія;
  • Торакальна хірургія;
  • Абдомінальна хірургія;
  • Урологічна хірургія;
  • Гінекологічна хірургія;
  • Нейрохірургія;
  • Офтальмологічна хірургія.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ