здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Переваги лікування в Ізраїлі

Січень 31 2018

лікування в ІзраїліЛікування за кордоном вже давно перестало бути розкішшю, особливо це стосується медичних центрів в Ізраїля. Серед інших переваг лікування за кордоном Ізраїль може також похвалитися відносно низькою вартістю процедур, які за ціною цілком порівнянні з оплатою в приватних клініках нашої країни. Крім того в ізраїльських клініках дуже багато фахівців і решти персоналу, які вільно говорять російською мовою, що дуже важливо для постановки кінцевого діагнозу і для продуктивності лікування.

В середньому вартість лікування тут на 15-35 % нижча, ніж в інших країнах Європи і тим більше Північної Америки. Наші співвітчизники в деяких випадках можуть розраховувати на приємні знижки і можливість оплачувати отримані послуги вже після їх отримання.

Ще однією деталлю лікування в Ізраїлі є строгий державний контроль над усіма охороною здоров'я в країні в цілому і в кожній клініці окремо.

Високий рівень розвитку ізраїльської медицини - це перевага, яка приваблює в країну широкий потік медтурістов, які розраховують на отримання найсучасніших методик діагностики та лікування.

У місцевих клініках на першому плані стоїть щадне лікування, яке може мати на увазі застосування комплексних медикаментозних програм або проведення органозберігаючих операцій за допомогою лапароскопічного або ендоскопічного обладнання. Також активно застосовується роботизована техніка, що дозволяє в реальному часі візуалізувати те, що відбувається в операційній порожнини і допомогти в усуненні патології або захворювання.

Ізраїльські хірурги дуже успішно проводять найскладніші операції на серці, головному мозку і спинному мозку. Втім, і всі інші оперативні втручання, що вимагають високої кваліфікації і професіоналізму, відмінно виконуються досвідченими фахівцями.

Спеціалізація ізраїльських клінік

Ізраїль славиться своїми хірургами і проведенням успішних операцій за такими напрямками як:

  • Пластична хірургія;
  • Торакальна хірургія;
  • Абдомінальна хірургія;
  • Урологічна хірургія;
  • Гінекологічна хірургія;
  • Нейрохірургія;
  • Офтальмологічна хірургія.
← Безсульфатний шампунь:... Як вибрати діагностичний... 
Переглядів: 231
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен