Головна : Новини

Доглядальниця: Як вибрати?

, 20:34
0 731

ДоглядальницяЯк не сумно, але кожен період життя може супроводжуватися не тільки радістю і безтурботністю, але і серйозними проблемами, в тому числі і зі здоров'ям. І з цим нічого не поробиш, доводиться миритися, адже природу не обдурити. Звичайно, обійти старість або хворобу дуже важко, але полегшити наші страждання і невдоволення собою можна.

Часом непередбачені обставини застають нас зненацька в той час, коли ми до них абсолютно не готові. Нам необхідна допомога, допомога близької людини! Першим нашим прагненням буде оточити її турботою і увагою. Але так довго тривати не може, та й не повинно! Адже для цього існують доглядальниці. І вас не повинна мучити совість за те, що не ви особисто стежите за здоров'ям близької людини, адже ви довірилися фахівцю, професіоналу своєї справи.

Сьогодні великою популярністю користуються послуги доглядальниці. Те, що їх можуть дозволити собі лише заможні люди, - глибока помилка. Якщо переглянути уважно пропоновані в Інтернеті послуги (наприклад, на сайті http://zabotta.ru/sidelka-v-bolnicu), то можна побачити, що доглядальниця хворій або літній людині і тим більше з проживанням стали набагато доступніші, ніж були раніше.

Тепер вам не потрібно бігати, розриватися між будинком і хворим, хвилюватися про здоров'я свого близького. Скориставшись послугами доглядальниці, ви подаруєте спокій і мир своєї сім'ї, моральне задоволення від того, що здоров'я близької вам людини і догляд за нею довірені справжньому професіоналу.

Як правило, послуги доглядальниці можна розділити на кілька видів:

  • Доглядальниця хворому. Вона підбирається з особливою ретельністю, адже це та людина, яка має, крім своїх прямих обов'язків, підтримувати теплу атмосферу в домі і піднімати настрій підопічному. Як правило, доглядальниця хворому - це відповідальна жінка, що отримала спеціальну медичну освіту і має великий досвід. Доглядальниця хворому - це надійний тил вашої родини, це сильна людина, якій не страшні ніякі капризи підопічного. Вона забезпечить належний догляд і увагу за Вашою близькою людиною;
  • Доглядальниця літній людині. У випадку з літніми людьми термін «доглядальниця» слід розуміти ширше, ніж зазвичай. Адже під короткою фразою «доглядальниця літньої людини» мається на увазі масштабний переворот, мало не всесвітня змова. Саме так спочатку оцінять ваше рішення літні батьки. Ми ж розраховуємо на те, що в старості саме наші діти подадуть нам «стакан води», а тут виходить навпаки. Тому дуже важливо врахувати і вибрати доглядальницю літній людині відповідно до її запитів та бажань. Якщо це повинна бути скромна жінка з консервативними поглядами на речі, то нехай буде так. Або це повинна бути хохотушка? І цей вибір не повинен стати для вас проблемою, адже в цьому випадку і вам легше, і людям похилого віку цікавіше. Але не варто забувати про професійні якості кандидаток при виборі доглядальниці для літньої людини. Люди похилого віку різні: комусь достатньо просто уваги, а комусь потрібен повний догляд - від підтримки гігієни до введення лікарських препаратів;
  • Доглядальниця з проживанням. Дана послуга досить нова для нашого ринку, але активно використовується на Заході. Доглядальниця з проживанням потрібна, якщо ви втомилися або з якихось причин не можете піклуватися про лежачого хворого. Погодьтеся, це дуже важка праця, яка під силу не кожному. Тому вирішуйте, не роздумуючи! Саме доглядальниця з проживанням, перебуваючи з хворим цілодобово, оточує його теплом і турботою, які йому так необхідні. Завдяки своєму багатому досвіду і психологічній стійкості саме вона зможе виправити поганий настрій і викликати усмішку на обличчі вашого близького. Саме доглядальниця з проживанням дуже часто згодом стає кращим другом, що так необхідно для одужання, адже стільки всього було пережито разом. Саме вона перша помітить будь-які зміни в стані здоров'я. Це та людина, якій можна дати нагороду за її професіоналізм і силу волі, адже не кожна близька людина зможе умовити хворого зробити ті процедури і вправи, які йому болючі або не приємні.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ