Головна : Новини

Установка жалюзі на пластикові вікна

, 19:06
0 575

жалюзі на пластикові вікнаУстановка жалюзі на вікна є найоптимальнішим і самим простим рішенням проблеми надлишкового сонячного світла. До речі, якщо ви житель столиці та хочете придбати цей аксесуар, то зробити це можна в магазині жалюзі в Києві. В даний час вибір жалюзі просто величезний, використовуються різні конструкції, матеріали і т. д. Основною ознакою для класифікації жалюзі прийнято вважати розташування ламелів.

Основні види жалюзі і особливості кріплення

Як ми вже сказали, розташування ламелів є основним критерієм класифікації жалюзі. Розрізняють основні три види жалюзі:

  • горизонтальні;
  • вертикальні;
  • рулонні.

Вертикальні жалюзі представляють собою вертикальні ламелі, які прикріплені до карнизу за допомогою власників, а в нижній частині з'єднані ланцюжком. Алюмінієві і пластикові ламелі стійкі завдяки власній вазі, а в тканинні ламелі вшивають спеціальні важки в нижній край. Вертикальні жалюзі монтуються фактично замість гардин, вище вікна.

Горизонтальні жалюзі складаються з горизонтальних ламелів, скріплених між собою шнуром або волосінням, а механізм управління знаходиться в карнизі. Горизонтальні ламелі можуть бути виготовлені з пластику, тканини, алюмінію або деревини (можливо схожий синтетичний матеріал). Варіантів установки горизонтальних жалюзі на пластикове вікно є декілька. Жалюзі можна встановити на віконну конструкцію (на кожну стулку), зверху від віконного отвору або на верхній укіс.

Рулонні жалюзі (штори) представляють собою циліндр, на який намотана щільна тканина, а також є підйомний механізм і фіксатор. Такі жалюзі монтуються на кожне скло і не перешкоджають відкриттю-закриттю вікна.

Основні способи кріплення жалюзі

Процес установки жалюзі на пластикові вікна досить простий, його можна виконати самостійно і не викликати майстра додому. До жалюзі додається інструкція, де досить ясно описаний процес монтажу.

Можливі три способи встановити жалюзі на стулці вікна:

  1. прикрутити шурупами;
  2. скористатися спеціальними кронштейнами;
  3. або просвердлити отвори в стіні.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ