Головна : Новини

Паперові стакани: Основні переваги та сфера застосування

, 19:29
0 436

Паперові стаканиЗ моменту появи паперові стаканчики стали одними із затребуваних видів одноразового посуду, застосовуваного для зберігання напоїв в гарячому і холодному стані. Такий тип упаковки відрізняється безліччю достоїнств, основним з яких є низька теплопровідність. Завдяки застосовуваним у виготовленні склянки декількох шарів щільного паперу, тепло від гарячого напою або холод від остудженого, практично не досягає зовнішнього шару тари і отже рук Ваших гостей. Застосовуваний у виробництві одноразових стаканчиків натуральний картон робить такий вид тари не тільки екологічним, а й доступним за вартістю. До речі, в Україні купити гофровані стакани за доступною ціною можна на сайті http://super-cup.kiev.ua.

Зараз в більшості закладах громадського харчування двошарові стаканчики стали одними з основних елементів упаковки. У них можна придбати практично будь-який напій в таких закладах, як: кафе, кінотеатри або фастфуд. Насправді застосовуватися паперові склянки можуть в різних сферах, завдяки присутнім в такому типі посуду достоїнствам:

  • герметичність;
  • міцність;
  • простота утилізації.

Часто паперові склянки, які використовуються в різних закладах для зберігання напоїв холодного і гарячого типу, мають спеціальну одноразову кришку. Цей елемент, незважаючи на свою простоту, сприяє збереженню напою в потрібних температурних рамках. Крім цього якісна кришка дозволяє легко зберігати рідину в склянці під час ходьби. Навіть при швидкій ходьбі, рідина із закритої такою кришкою склянки не виплеснеться на руку або одяг. При цьому сам напій буде захищений від попадання в нього частинок пилу або інших речовин ззовні.

А одноразові стакани для кави, що володіють легким вагою, не обтяжують руки зайвим вантажем. Навіть у великих кількостях такі склянки зручні не тільки в переміщенні, а й зберіганні. Вони легкі в навантаженому стані і при транспортуванні, а вимоги до їх зберігання відрізняються мінімалізмом. При падінні такі склянки не піддаються пошкодженню або деформації. Навіть натискання на паперовий стакан ніяк не відіб'ється на його цілісності + вище згадані якості дозволяють використовувати такі паперові стаканчики під час різних видів заходів, що проводяться в місті і на природі. Призначені для одноразового використання вони з легкістю піддаються утилізації після застосування.

Так як одноразові стаканчики виготовляються тільки з екологічних матеріалів, то подальша їх утилізація не приносить шкоди навколишньому середовищу. Для збільшення довговічності склянок внутрішня частина посуду покривається особливим складом, що зберігає паперовий виріб від розмокання. Цей склад відрізняється щільною консистенцією, що не піддається змішування з рідинами, які знаходяться всередині склянки. Тому, в такому одноразовому посуді можна без побоювання довгий час тримати всі типи рідин різного рівня тепла.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ