Головна : Новини

Як вибрати перукарське обладнання?

, 20:37
0 1550

перукарське обладнанняБудь-який підприємець, який відкриває свою справу, спочатку аналізує ситуацію на ринку, оцінює свої фінансові можливості та продумує шлях розвитку бізнесу. Це стосується і людей, які вирішили вкласти капітал у відкриття перукарні або салону краси. Питання залучення клієнтів, підбору кадрів і визначення загальної спрямованості вкрай важливі на першому етапі, але не менш важливо правильно вибрати і перукарське обладнання.

Зіткнувшись з проблемою вибору перукарського обладнання, ви легко її вирішите, якщо будете знати деякі нюанси і критерії, характерні для кожного його виду. Про них нам розповість співробітник компанії "Мэдисон": https://madison.ru/catalog/parikmakherskoe-oborudovanie/, в якій безпосередньо можна купити перукарське обладнання в РФ.

Перукарське крісло

Перше, що потрібно придбати, - це перукарське крісло. Важливо, щоб воно було обладнане підйомником, призначеним для вибору оптимальної висоти крісла, зручної і клієнту, і майстру. Існують два види підйомників:

  • гідравлічні;
  • пневматичні.

Крісла з гідравлічним підйомником мають ряд переваг, виражених в можливості встановлювати потрібну висоту індивідуально під кожного клієнта. Такі крісла не допускають мимовільного обертання, підйому або спуску. Положення чітко фіксується, коли клієнт сидить в кріслі. За рахунок ваги і об'єму гідравлічного підйомника такі крісла виглядають більш солідними.

У кілька разів дешевше обійдеться придбання перукарського крісла з пневматичним підйомником. При цьому слід розуміти, що і властивості у цього перукарського обладнання зовсім не ті, а вантажопідйомність обмежена 150 кг.

Перукарня мийка

Багато хто з нас відчував на собі миття голови в перукарнях, де встановлені моторошно незручні мийки. Вода потрапляла всюди, шия боліла, і виникало лише одне бажання - швидше піти. Згадайте це, коли будете вибирати перукарське обладнання для свого салону, і купіть таку мийку, щоб вашим клієнтам не хотілося покинути салон. Вибираючи мийку, орієнтуйтеся не тільки на практичні, але і естетичні міркування. Основним критерієм підбору мийки для салону краси є її розмір. Вона повинна гармонійно вписуватися в інтер'єр залу, не заважати проходу і повноцінно виконувати свої функції.

Дзеркало

Основна частина перукарень процедур проводиться перед дзеркалом. Це важливий елемент процесу, коли клієнт може спостерігати всі зміни, що перетворюють його. Тому до вибору дзеркала не можна ставитися халатно, потрібно підійти до цього з урахуванням всіх моментів. Сучасний ринок індустрії краси готовий запропонувати масу варіантів дзеркал. Воно повинно бути достатньо великим і гармонійно вписуватися в інтер'єр салону краси, підкреслюючи і доповнюючи загальний стиль перукарського обладнання.

Перукарні візки

Сучасні майстри по достоїнству оцінили зручність і функціональність такого перукарського обладнання, як пересувні візки. Завдяки цим диво-візкам майстер легко і просто розвантажить свій стіл від інструменту, розташувавши все необхідне під рукою.

Сушуар

Це перукарське обладнання, призначене для сушіння волосся. Фен, виконаний у вигляді ковпака і крісла, допомагає набагато швидше висушити волосся, охоплюючи теплим повітрям всю голову відразу. Це зручно і майстру, і клієнтові. Важливою технічною характеристикою цього перукарського обладнання є потужність, а також наявність регулятора швидкостей, терморегулятора й таймера. Широкий асортимент моделей дозволяє підібрати найбільш підходящу під будь-який дизайн.

Клімазон

Людина, що не знає про салони краси, швидше за все, подумає, що це не назва перукарського обладнання, а чогось, що відноситься до кондиціонерів. Насправді, клімазон - це теж сушка для волосся, обладнана інфрачервоним випромінюванням. Такі пристрої стають все більш популярними завдяки дбайливому впливу на волосся, неагресивній передачі тепла, що прискорює всі хімічні процеси, які відбуваються на волоссі під час таких процедур, як: хімічна завивка волосся, фарбування, нанесення масок або лікувального догляду.

Стерилізатор

Вкрай необхідний і незамінний пристрій для будь-якого салону краси або перукарні. Стерилізатор дає можливість знезаразити велику кількість інструменту, що використовується в роботі майстрами манікюру і педикюру, перукарями, косметологами. Він швидко і якісно робить обробку інструментів, вбиваючи всі мікроби і максимально виключаючи інфікування людей, зараження грибком і т. д. Існують кварцові і ультрафіолетові стерилізатори.

Вбудований пилосос

Ще одним пристроєм, що підсилює комфорт в салоні краси або перукарні, є вбудований пилосос. Всі прекрасно розуміють, скільки волосся падає на підлогу та інші поверхні навіть під час найпростішої стрижки. Різні обрізки волосся, довгі і короткі, розлітаються всюди, їх дуже складно якісно і швидко прибрати. Вибираючи перукарське обладнання, не забудьте придбати вбудований пилосос. Це вкрай актуальна річ, коли між клієнтами дуже мало часу, а прибрати потрібно багато. Такі пилососи значно скорочують час прибирання, швидко готуючи робоче місце майстра до прий

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ