Головна : Новини

Лікування наркоманії в стаціонарі

, 21:55
0 443

Лікування наркоманії в стаціонаріЗ кожним роком зростає число людей, які страждають від патологічних пристрастей. Наркоманія і алкоголізм захлиснули світ хвилею безглуздя і насильства. Щодня під дією спиртного або наркотиків гинуть сотні людей, скоюються злочини та аморальні дії. Наркоманія, алкоголізм - ці слова сьогодні у всіх на слуху. Мало яка родина не стикається з цими залежностями в реальності.

Стреси, проблеми з працевлаштуванням, нерозуміння близьких і невдачі в особистому житті - все це призводить до поступового розвитку патологічних пристрастей, які ведуть до повної деградації і втрати основних достоїнств особистості, які відрізняють нас від тварин і нижчих істот.

Сьогодні найдієвіше лікування наркоманії і алкоголізму можна проходить в спеціалізованому стаціонарі в Харкові. Тут пацієнти знаходяться під наглядом досвідчених і кваліфікованих фахівців широкого профілю. Кожен наркозалежний отримує можливість індивідуального обслуговування. Його оглядають найкращі лікарі у своїй області, він проходить обстеження на вдосконаленому обладнанні. Якісна детоксикаційна терапія дозволяє виводити з організму всі накопичені отрути, а фармакотерапія - дає можливість позбавити пацієнта від явищ «ломки» і забезпечити тривалий протіворецідівний ефект.

Лікарі наркологічного стаціонару надають комплексну допомогу нарко- та алкозалежних пацієнтам, а також їх родичам, якщо ті не можуть самостійно впоратися з психологічним навантаженням. Лікування здійснюється за підтримки видатних фахівців, які займаються мотивуванням залежної людини, її найближчими днями до якісної реабілітаційного лікування та протирецидивної фармакотерапії.

Пацієнти тут проживають в максимально комфортною для себе середовищі, а головне - в психологічно відповідній обстановці, без тиску і морального насильства.

Переваги реабілітації в стаціонарі:

  • підготовлені фахівці дружелюбно налаштовані на лікування кожного з пацієнтів, лікарі підбирають індивідуальну схему реабілітації, завдяки якій залежність стає неприємна хворому і він починає дійсно бажати якнайшвидшого позбавлення від неї;
  • різноманітність методів реабілітації дозволяє в кілька разів підвищувати ефективність лікування наркоманії і дає можливість пацієнтам відчувати себе вільно і невимушено;
  • соціалізація наркозалежних виступає чудовим профілактичним засобом від рецидивування залежності, адже пацієнти отримують роботу, визнання, шанс стати успішними і процвітаючими людьми;
  • протирецидивна терапія запобігає ним і дає гарантії благополучного завершення лікувально-реабілітаційного процесу в стінах медичного закладу і за його межами.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ