Головна : Новини

Рекомендації по вибору стоматологічної клініки

, 22:44
0 491

Стоматология на автозаводскойЧудові лікарі інколи зустрічаються в такій дірі, що незрозуміло, чого вони там взагалі втратили. І, навпаки, в здавалося б в елітних клініках можуть працювати недостатньо вмілі стоматологи.

Тому головне, на що варто звернути увагу - це на поради тих, хто вже побував в тій чи іншій клініці, у того чи іншого лікаря. В першу чергу слід орієнтуватися на відгуки, які залишають відвідувачі. Звичайно, крім якісних характеристик, існують і кількісні. Ціни в різних стоматологічних клініках можуть варіюватися більш, ніж суттєво.

У чому ж полягає основна складність вибору стоматологічної клініки?

Справа в тому, що найчастіше без серйозного огляду незрозуміло, наскільки сильно зруйнований зуб і яке лікування буде потрібно. Тому орієнтуватися, скажімо, виключно на графу «глибокий карієс» не можна. Можливо, буде потрібно робота з каналами зуба, а це збільшить вартість лікування в кілька разів. І, треба сказати, стоматологічні клініки цим досить часто користуються. Знижуючи в рекламних акціях ціну на карієс, вони залишають дуже високу ціну на його ускладнення (пульпіт і періодонтит), і пацієнт, який розраховував заощадити, отримує зворотний результат.

Як же слід чинити?

Потрібно аналізувати не тільки дані по тому виду лікування, який вас цікавить, а й за іншими. У більшості випадків має сенс дізнатися вартість консультації у стоматолога і вартість рентгенівського знімка. Ціни на такі послуги теж часто бувають занижені в рекламних цілях або взагалі надаються безкоштовно, тобто їх слід враховувати, але, знову-таки, орієнтуватися не тільки на них.

У разі звичайного лікування зубів обов'язково дивіться на ціну лікування пульпіту поряд з ціною на лікування карієсу.

Якщо з зубом серйозні проблеми і швидше за все буде потрібно робота в каналах - орієнтуйтеся на ціну лікування пульпіту, на вартість рентген-знімка і на ціну одиниці металокерамічної коронки, тому як в залежності від ступеня руйнування стоматолог може порекомендувати поставити не просто пломбу, але і коронку.

Ще важливо розуміти, ціни на які види послуг дані точно, а на які приблизно. Найбільш однозначним показником є  вартість консультації і рентген-знімка - за вартістю ці процедури абсолютно не залежать від індивідуальних особливостей пацієнта і визначаються точно.

Досить певним показником є  ціна 1-ї металокерамічної коронки - тому що металокерамічні коронки в різних клініках практично не відрізняються і робляться приблизно з одних і тих же матеріалів (ми не маємо на увазі більш дорогі роботи з безметалловой кераміки або оксиду цирконію, а говоримо конкретно про металокераміку). Однак, в різних клініках можливі деякі відмінності в ціноутворенні, які важко розуміти. В одних випадках для розрахунку вартості незнімної металлокерамической конструкції, скажімо, з чотирьох зубів вартість однієї коронки досить помножити на 4. В інших - в вартість коронки включена вартість зліпочної маси, зліпочної ложки і т. д. Але тому що зліпок робиться однаково що при протезуванні одного зуба, що кількох відразу, виходить, що ціна металокерамічного мосту з чотирьох зубів буде нижчою, ніж 4 поодиноких коронок у чотирьох різних людей.

Самим невідповідним критерієм для порівняння загальної дорожнечі клінік є ціна на імплантацію, тому що системи імплантації істотно відрізняються, десь ставлять більш дорогі, десь - більш дешеві, і робити висновки про рівень цін стоматологічної клініки на цій основі невірно, тому що навіть з мінімальною націнкою дорогі імпланти все одно залишаться дорогими.

Ціни на інші види стоматологічних послуг, в т. ч. на лікування карієсу, пульпіту, видалення зубів, на зняття зубних відкладень теж можуть варіюватися не тільки в залежності від націнки стоматологічної клініки, але від використовуваних матеріалів або методів.

Тому, ще раз повторимо, якщо Ви хочете підібрати найбільш підходящу за цінами клініку, потрібно враховувати всі ціни відразу, а не тільки вибірково.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ