здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Як вибрати друкарню для друку книги?

Березень 11 2018

друк книги

Отже, книга готова, і ви маєте намір видати її самостійно, за свій рахунок. Як вибрати друкарню? Як не загубитися у великій кількості пропозицій на поліграфічному ринку? На що звернути увагу, перед тим, як віддати рукопис до друку? Відповідь на всі ці питання нам спробує дати співробітник видавництва Книжкова Хата.

Друкарня vs книжкове видавництво: В чому різниця?

Видавництво - видає. Воно має справу з книгою від моменту, коли автор приносить її редактору, і до моменту, коли продані останні екземпляри. Видавництво редагує, корегує, готує до друку, друкує, віддає на реалізацію і забезпечує книзі рекламну підтримку.

Книжкова друкарня - друкує і тільки друкує! У класичному визначенні слова "друкарня" немає більше нічого. Друкарня приймає оригінал-макет, і видає готову книгу.

Але в сучасних реаліях багато друкарень стали брати на себе функції видавництва. Вони мають відділ додрукарської підготовки (або наймають фрілансерів під конкретні замовлення), а деякі - навіть беруться просувати готову книгу на ринку, налагоджують контакти з книгарнями, і займаються піаром виданих ними книжок.

У побут менеджерів-поліграфістів міцно увійшов вираз "друкарня повного циклу". Як правило, під ним розуміють друкарню, здатну зробити і додрукарську обробку, сам друк, і друкарську обробку. Рідше передбачається, що така друкарня має канали збуту книг (хоча б свій інтернет-магазин) і займається піаром випущених нею видань. Так що, почувши від менеджера "Ми - друкарня повного циклу", обов'язково уточнюйте, що саме під цим мається на увазі.

Вибір книжкової друкарні:

  • Дізнайтеся, чи є у друкарні всі необхідні документи для видання книги. Надрукувати книгу і видати її - різні поняття. Надрукувати - це просто віддати друкарні книгу на друк. А видати - значить привласнити їй ISBN, УДК, ББК і авторський знак. Без цих кодів класифікації книга не рахується виданою, і рідко який магазин візьметься за її продаж;
  • Покопайтеся в історії друкарні і її репутації. Як давно вона на ринку? Як відгукуються про неї автори, раніше друкувалися в ній? Пошукайте відгуки і погортайте видані даною компанією книги, щоб оцінити їх якість. З одного боку - добре, якщо друкарня існує вже десяток років. З іншого - можливо і обладнання у неї старе, яке не відповідає сучасним реаліям і не здатне виконати ваше замовлення максимально ефективно;
  • Поцікавтеся спектром послуг, про що вже було сказано вище. Визначтеся, чи потрібен вам редактор, коректор, верстальник і дизайнер. Можливо, всі ці операції ви здатні виконати самі? А можливо, ви хочете довірити всю друкарську підготовку професіоналам у цій галузі? А чи робить друкарня всі ці послуги?;
  • Оцініть професіоналізм співробітників. Безумовно, менеджер будь-якої друкарні стане розповідати вам, що в його компанії працюють найкращі і найдосвідченіші співробітники. Уточніть прізвища. Пошукайте відгуки та портфоліо. Загалом, дізнайтеся якомога більше про тих людей, що будуть готувати до друку вашу книгу, щоб зробити висновок, чи довірити їм ваше дітище.

Висновки

Якщо ви навичок у верстці і коректури вам недостатньо, а також, якщо вам хочеться швидше реалізувати тираж через перевірені і робочі канали збуту - вибирайте друкарню повного циклу. Якщо ж ви бажаєте заощадити на додрукарської підготовці, і вже точно знаєте, як і де будете продавати ваш тираж - вибирайте друкарню, що займається одним лише виданням книг. Але вибирайте обачно, навівши довідки та ознайомившись з відгуками.

← Рекомендації по вибору... Чим клініка косметології... 
Переглядів: 175
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен