Головна : Новини

Як вибрати фотошколу?

, 19:09
0 534

фотошкола

Для фотолюбителів це не просте питання, адже вибір курсів фотографів просто величезний. Перед тим, як підготувати для вас статтю, ми вивчили, які найчастіше питання виникають при виборі курсів фотографії, щоб вам було легше здійснювати свій вибір.

Куди піти вчитися: До фотографа або в фотошколу?

Кращий вибір - це курси, які веде практикуючий фотограф (наприклад, в Києві це фотошкола «Red Cucumber», відгуки про яку можна прочитати на офіційному сайті http://redcucumber.kiev.ua/). Якщо фотограф викладає в фотошколі, значить потрібно записуватися туди. Якщо він пропонує тільки індивідуальне навчання або іноді проводить майстер-класи, тоді потрібно шукати можливість домовитися з ним про індивідуальні заняттях і стежити за анонсами його майстер-класів.

Бажано, щоб вам подобався стиль роботи фотографа, щоб у нього був великий багаж знань. Щоб оцінити рівень майбутнього вчителя, потрібно приділити деякий час і вивчити його роботи, подивитися його виставки, дізнатися, з якими брендами він співпрацював.

Не менш важливо подивитися на фотографії учнів, які зроблені на курсах фотографа. Варто почитати відгуки людей, які проходили навчання в цього викладача.

Чи потрібні на курсах фотографів професійні моделі та стилісти?

Деякі фотошколи обіцяють, що під час курсів будуть залучені професійні стилісти і моделі.

Якщо організатори курсів цим аргументують високу вартість, потрібно задати собі питання: "А чи потрібні на кожному занятті професійні моделі? Особливо якщо мова йде про курсах фотографії для початківців. І чи потрібні на заняттях професійні моделі, якщо ви хочете стати сімейним фотографом?".

Якщо ж професійних моделей і стилістів запрошують лише на одному з етапів навчання, наприклад, для демонстрації різниці роботи з професійною моделлю, яка сама вміє приймати потрібні пози, і звичайною моделлю, тоді в цьому є сенс. Це додатково вказує навіть на продуманість програми.

Програма занять для майбутніх фотографів

Перед тим як платити гроші за курси, варто вивчити програму занять і їх тривалість. Якщо теми занять не розписані, швидше за все, вас чекає імпровізація і безсистемність.

Практичні заняття в групі з шести чоловік, повинні тривати близько трьох годин (неакадемічних). У такому випадку кожен з учнів зможе попрацювати з моделлю достатній час, виставити потрібне йому освітлення і за результатами курсу зібрати власне якісне портфоліо.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ