Головна : Новини

Глаукома: Сучасні методи лікування

, 16:31
0 546

лікування глаукомиГлаукома є найбільш поширеною патологією очей. Дана хвороба не має прив'язки до віку людини, тому в зоні ризику перебувають як молоді люди, так і люди похилого віку. Протягом довгих років глаукому намагалися лікувати різними способами, і в хід йшли навіть народні методи. Але чисто з медичної точки зору подібне відхилення повинно лікується саме професіоналами, тому що невірний підхід може істотно ускладнити стан пацієнта.

Далі, ми поговоримо про основні методи лікування даного захворювання і розповість нам про них головний лікар "МГК": mgkl.ru/uslugi/khirurgicheskoe-lechenie-glaukomy, в якій безпосередньо займаються лікуванням глаукоми в Москві.

Як лікується глаукома?

Залежно від виду захворювання, для запобігання подальшого його розвитку застосовуються різні препарати. Наприклад:

  1. При закритокутовій глаукомі фахівці рекомендують застосовувати різні краплі та розчини. Але препарати, що застосовуються, не викорінюють захворювання, а лише забезпечують короткочасне полегшення - атрофія зорового нерва відбувається більш повільно;
  2. При відкритокутовій вигляді рекомендується періодичне виведення зайвої вологи з близько очної ділянки. У домашніх умовах можливо зробити подібну маніпуляцію, але звернення до фахівців є більш раціональним рішенням.

Звертатися до офтальмологів потрібно на ранніх стадіях, тому що це дозволить не хірургічним методом повністю викорінити хворобу і зупинити подальший її розвиток.

Симптоми глаукоми:

  • помутніння зору;
  • червоні (запальні) плями навколо очей;
  • неможливість розглядати предмет навіть при зосередженні і т.д.

Коли у людини різко погіршується зір, в більшості випадків вона і гадки не має, що, швидше за все, у неї починає розвиватися глаукома. Для встановлення факту необхідно звертатися до фахівців.

Методи лікування глаукоми

Найдієвіший метод лікування даного захворювання - це хірургічне втручання. Справа в тому, що пацієнти рідко звертаються до офтальмологів вчасно, і за фактом звернення залишається тільки один вихід. І тут багато що залежить від професіоналізму лікарів.

Зараз в вигляді основних хірургічних методів нами застосовуються: склеректомія, трабекулектомія та ірідектомія. Це останні медичні розробки, які дозволяють перемагати навіть самі запущені і важкі випадки.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ