Головна : Новини

Переваги та недоліки роздільних купальників

, 17:16
0 398

роздільний купальникУ міру наближення літа багато дівчат і жінок починають ретельно дбати про свій зовнішній вигляд. Перші теплі дні нагадують про майбутній відпочинок, відкриті наряди та наступаючий купальний сезон.

Купальний костюм може виступити в ролі віроломного зрадника, відкривши недосконалості статури, зайвий жирок і складочки, які з'явилися за довгу і холодну зиму. Але він також здатний і делікатно замаскувати всі справжні та вигадані дефекти фігури або вигідно окреслити ідеальний силует. Тому вибір правильного купальника є серйозним завданням для кожної дівчини, адже від цього залежить, перш за все, те, якою вона постане перед оточуючими в спекотний сонячний день.

Переваги

Серед молодих дівчат найбільш затребуваними є роздільні купальники (до речі, придбати їх можна в інтернет- магазині https://juliette-sun.com.ua/razdelnye/). Їх основними "+" є те, що:

  1. Вони не тільки дозволяють звільнитися від іншого одягу та продемонструвати чудову форму, не порушуючи норми суспільної моралі, але в них тіло максимально доступне ультрафіолетовим променям і залишає на шкірі свій золотистий слід;
  2. У роздільних купальниках тілу не так жарко, як в злитих моделях;
  3. Їх набагато зручніше переодягати на багатолюдному пляжі з малою кількістю кабінок, призначених для зміни повсякденного одягу на купальну;
  4. Купити купальник такого типу теж простіше.

Недоліки

Однак у роздільних купальників існують і деякі особливості, які, безсумнівно, слід враховувати:

  • Вони не завжди здатні приховати післяопераційні рубці, грубі шрами, великі родимі плями (для яких надлишок сонця є небезпечним) та випираючий живіт;
  • Від зав'язок верхнньої частини роздільного купальника на бронзовій шкірі спини і шиї часто залишається білий слід, який в подальшому заважає носити сукні з оголеною спиною або відкриті топи;
  • І, нарешті, потужні морські хвилі іноді безсоромно зривають ліфчики від роздільних купальників, приводячи їх власниць в замішання, а інших відвідувачів пляжу в захват або жах.

Висновок

Сучасна мода на роздільні купальники досить ліберальна. На пляжі однаково актуально виглядають як красуні в мінімалістичному бікіні, так і дівчата в купальниках, ліф яких нагадує коротеньку маєчку, а нижня частина схожа на маленькі шортики.

Для надання більшої привабливості формі грудей використовують силіконові / поролонові вкладиші та кісточки. Зберігають популярність однотонні кольори, квіткові та східні орнаменти, морська тематика, забарвлення, що імітує зміїну шкіру або шкуру витонченого хижака з родини котячих. Найчастіше роздільні купальники прикрашені стильними пряжками, грайливими рюшами, мереживом, стразами, блискітками або намистинами.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ