Головна : Новини

Обігрів для сидінь: Що потрібно знати?

, 19:43
0 240

Обігрів для сидіньУ середні віки великого поширення набув витончений спосіб страти: посадка на палю. Розміщення себе, коханого, в холодному кріслі автомобіля, коли на дворі пристойний «мінус», на кшталт цієї тортури. І робиться це тільки на добровільних засадах. Але навіщо? Адже вже давно придумали доступні за ціною чохли для сидінь з підігрівом (cases with heating, чехлы с подогревом). До речі, купити їх можна тут. Але перед тим як це зробити, все ж не завадить прислухатися до порад фахівців.

Нагрівальні елементи

У якості нагрівального елементу в автомобільному підігріві сидінь, найчастіше виступає звичайнісінький дріт. Уявити собі його нескладно: він такий же, як в електроплитці, тільки набагато тонший і не у вигляді спіралі, а покладений звивистою доріжкою по всій площі виробу. Дріт знаходиться в термостійкій тефлоновій ізоляції, що робить його використання безпечним, але зменшує коефіцієнт теплопередачі. Підвищена ламкість, невисокі міцність і стійкість до підвищених навантажень дещо знижують загальну ефективність цих простих, недорогих комплектуючих.

Також, є вуглеволокнисті нагрівачі, що представляють собою полімерні вуглецеві нитки. Вони швидше набирають температуру, більш гнучкі, міцніші, не схильні до залишкової деформації і окислення при підвищеній температурі, що дозволяє експлуатувати їх тривалий час. Це досить вагомий аргумент, щоб вибрати обігрів сидінь для авто з вуглеволокнистими елементами.

Основні переваги

Накидки з обігрівом для автомобільних сидінь мають масу незаперечних переваг:

  • Доступна ціна;
  • Відсутність необхідності спеціального монтажу;
  • Автономність і мобільність. За 5 хвилин можна переставити на іншу машину. На дачі в листопаді місяці, закутавшись в плед, під шурхіт падаючого листя сидіти в саду і дописувати дисертацію або просто пити пиво, не думаючи про нирки.

Установка підігріву сидінь

Як вже було сказано вище, чохли для сидінь з підігрівом встановлються за 5 хв. А ось монтаж вбудованого підігріву сидінь в обов'язковому порядку потрібно проводити в спеціалізованому сервісі. І справа тут не тільки в електробезпеці. Необхідно зняти обшивку, встановити полотно потрібною стороною вгору, закріпити конструкцію. Крім чисто технічної сторони питання, зручно і красиво розташувати кнопки для підігріву сидінь. Зробити це можна, якщо є вільні штатні кнопки. В іншому випадку необхідно монтувати окремий блок, а він повинен бути максимально функціональним.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ