Головна : Новини

Для чого використовується конференц-зал?

, 22:37
0 681

конференц-зал

Під терміном конференц-зал часто може матися на увазі будь-яке приміщення, призначене для виконання певних функцій. Причому розмір приміщення може істотно варіюватися - це може бути і кімната або невеликий кабінет місткістю кілька людей, і простора аудиторія, розрахований на кілька сотень учасників заходу (наприклад, в Одесі це http://odessa.nemohotels.com/uslugi/konferenc-zal/).

Для яких цілей може бути використаний конференц-зал?

Зрозуміло, цільове призначення залу для проведення конференцій визначається його розмірами і рівнем оснащеності технікою. Так, в класичному розумінні цього терміна, в такому залі можуть проводитися:

  • наради;
  • бізнес-заходи;
  • наукові конференції;
  • майстер-класи;
  • вечори зустрічей;
  • крім того, при достатній технічній базі тут може здійснюватися показ перспективних проектів;
  • можливо також використання конферен-залу для віддаленого спілкування з іншими офісами.

Таким чином, в визначення «конференц-зал» вкладається поняття багатофункціонального комплексу, оснащеного аудіо- і відеоапаратурою та спеціальним обладнанням.

Наскільки успішною буде робота приміщення, відведеного для проведення семінарів, вебінарів, інтерактивних нарад, залежить від того, наскільки грамотно дане приміщення спроектоване. Ефективність простору - це один з визначальних факторів у питанні успішної експлуатації конференц-залів будь-якого розміру.

Більшість великих компаній намагаються облаштувати власні конференц-зали, в яких будуть враховані всі ключові моменти, починаючи від передбачуваної кількості учасників і закінчуючи цільовою спрямованістю проводяться процесів. Так, якщо аудиторія призначена для регулярного проведення конференцій з присутністю кількох сотень людей, в приміщенні повинно бути все необхідне обладнання і меблі.

Якщо припустити, що в конференц-залі буде відбуватися перегляд і обговорення нового проекту, то очевидно, що неможливо обійтися без встановленого екрану для перегляду слайдів і відео. Важливо, щоб екран (монітор) було добре видно з кожної точки залу для конференцій. Те ж правило - зручність огляду - відноситься і до приміщень для нарад: розташування учасників має дозволяти кожній людині спостерігати за оратором.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ