здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Для чого використовується конференц-зал?

Квітень 12 2018

конференц-зал

Під терміном конференц-зал часто може матися на увазі будь-яке приміщення, призначене для виконання певних функцій. Причому розмір приміщення може істотно варіюватися - це може бути і кімната або невеликий кабінет місткістю кілька людей, і простора аудиторія, розрахований на кілька сотень учасників заходу (наприклад, в Одесі це http://odessa.nemohotels.com/uslugi/konferenc-zal/).

Для яких цілей може бути використаний конференц-зал?

Зрозуміло, цільове призначення залу для проведення конференцій визначається його розмірами і рівнем оснащеності технікою. Так, в класичному розумінні цього терміна, в такому залі можуть проводитися:

  • наради;
  • бізнес-заходи;
  • наукові конференції;
  • майстер-класи;
  • вечори зустрічей;
  • крім того, при достатній технічній базі тут може здійснюватися показ перспективних проектів;
  • можливо також використання конферен-залу для віддаленого спілкування з іншими офісами.

Таким чином, в визначення «конференц-зал» вкладається поняття багатофункціонального комплексу, оснащеного аудіо- і відеоапаратурою та спеціальним обладнанням.

Наскільки успішною буде робота приміщення, відведеного для проведення семінарів, вебінарів, інтерактивних нарад, залежить від того, наскільки грамотно дане приміщення спроектоване. Ефективність простору - це один з визначальних факторів у питанні успішної експлуатації конференц-залів будь-якого розміру.

Більшість великих компаній намагаються облаштувати власні конференц-зали, в яких будуть враховані всі ключові моменти, починаючи від передбачуваної кількості учасників і закінчуючи цільовою спрямованістю проводяться процесів. Так, якщо аудиторія призначена для регулярного проведення конференцій з присутністю кількох сотень людей, в приміщенні повинно бути все необхідне обладнання і меблі.

Якщо припустити, що в конференц-залі буде відбуватися перегляд і обговорення нового проекту, то очевидно, що неможливо обійтися без встановленого екрану для перегляду слайдів і відео. Важливо, щоб екран (монітор) було добре видно з кожної точки залу для конференцій. Те ж правило - зручність огляду - відноситься і до приміщень для нарад: розташування учасників має дозволяти кожній людині спостерігати за оратором.

← Чи потрібен вам розумний... Як вибрати кращий шкільний... 
Переглядів: 151
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен