Головна : Новини

Чи потрібен вам розумний годинник, а якщо так, то навіщо?

, 20:13
0 582

smartwatchМодні гаджети не завжди несуть в собі конструктивну користь або взагалі раціональність. Але розумний годинник можна сміливо назвати корисним пристроєм, який допомагає в повсякденному житті. Ви запитаєте: "Чому?". Спробуємо розібратися і допоможе нам в цьому співробітник інтернет-магазину https://instor.com.ua/. До речі, розумний годинник на instor (smartwatch on instor, умные часы на instor) можна придбати за самою доступною ціною.

Загальний функціонал

Завдяки смарт-годиннику ви можете:

  • приймати або відхиляти дзвінки;
  • давати голосові відповіді на смс і листи;
  • контролювати фізіологічні параметри тіла;
  • слухати музику і управляти плеєром;
  • отримувати допомогу при пошуку смартфона;
  • виконувати роль розумного будильника й інші функції хронометра;
  • отримувати навігаційні підказки;
  • запускати роботу додаткових додатків;
  • взаємодіяти зі смартфоном, автомобілем і т. д.

Весь перерахований функціонал не може бути присутнім в будь-якій моделі розумного наручного годинника. Більш того, навіть взаємодія зі смартфоном не завжди можлива. Наприклад, смартфони Леново або іншої марки, що працюють на ОС Android, офіційно несумісні з Apple Watch, хоча варіанти зробити це вручну присутні. Те ж саме стосується самих останніх моделей smartwatches. Вони часто вимагають наявності на вашому телефоні останніх версій Android, Bluetooth 4.0, а також заданого мінімального об'єму ОП. Купувати новий смартфон заради розумного годинника - недоцільно.

Дизайн

Безумовно, як аксесуар до одягу, годинник повинен виглядати стильно і красиво. І все ж, не можна ставити на перше місце саме його зовнішність. Купувати смарт годинник заради одягу - занадто дороге задоволення. Відповідність обраного вбрання можна легко коригувати зміною ремінця. Якщо цього недостатньо, тому багато виробників пропонують: квадратні, круглі та навіть трикутні форм-фактори.

Операційні системи

Найпопулярніша ОС на даний момент - Android Wear. Вона працює з усіма смартфонами, що працюють на Android. У свою чергу, Apple Watch доступні тільки власникам iPhone, за умови, що вам потрібна синхронізація. Без неї цей годинник мало, що собою представляє. Єдиними годинником, який підтримує Android, iOS та Windows Phone, поки залишається Pebble.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ