Головна : Новини

Як вибрати кращий шкільний рюкзак до нового сезону?

, 23:16
0 611

 шкільний рюкзакПід час літніх зборів дитини за списком "знову в школу" подумайте, як заощадити гроші на шкільному приладді і при цьому купити хороші речі, які відмінно послужать в довгостроковій перспективі. Шкільні рюкзаки є інвестиціями - на рік як мінімум, зазвичай же хороший рюкзак служить кілька шкільних сезонів. Купуючи недорогий рюкзак, ви ризикуєте, що він може навіть не прослужити 1-го навчального року. Цей предмет вартий того, щоб присвятити час його вибору.

Купівля хорошого шкільного рюкзака (до речі, зробити це можна на сайті компанії "Стікер": https://stiker.com.ua/) заздалегідь, не в останній момент, збереже час і гроші, адже в самий розпал підготовки до школи ціни на шкільні товари - максимальні. Якісний портфель позбавить від необхідності його покупки щороку. Найбільш якісних рюкзаків навіть після прання в пральній машині вистачить на кілька шкільних років. А коли прийде пора змінити його, старий можна просто відправити на дачу - і він вам ще послужить.

Але переконайтеся, що ваша дитина буде точно з радістю носити цей варіант рюкзака з року в рік, що він не застаріє і не розвалиться. Далі, ми розповімо про те, на що при цьому потрібно звернути увагу.

Оформлення

Бажання дітей отримати для школи щось нове щоосені, ймовірно, причина номер один, чому батьки купують новий шкільний рюкзак щороку. Діти рідко думають про те, як добре зроблені їх рюкзаки і як довго вони будуть модними. Найбільш затребувані і модні ТВ-персонажі, яким в цьому році прикрашені нові рюкзаки, до весни можуть вже перестати бути модними, а іноді ще гірше - стануть ганьбою вже наступної осені. Такі рюкзаки два сезони не прослужать.

Однотонні рюкзаки, а також ранці з класичними візерунками (квіткові, в клітинку, в смуги, зі звичайними тваринами), не настільки подобаються дітям, як мультяшні герої, але вони не виходять з моди ніколи. Більш того, можна пояснити дитині, що такий рюкзак - це хороший смак і почуття стилю.

Нехай діти прикрашають свої сумки підвісними іграшками-брелоками, щоб зробити їх веселішими та продемонструвати однокласникам, що вони люблять конкретних героїв. Захопилися новою темою? Просто змініть брелок!

Довговічність

Зламані блискавки, шви, які розповзаються, промокаємість - часто це проблеми дешевих шкільних рюкзаків. Малюнки і написи можуть тріскатися та стиратися. Купіть брендовий рюкзак, і питання якості більше вас не потурбують.

Комфорт

Широкі, м'які лямки на шкільних рюкзаках допомагають дітям переносити важкі вантажі. А те, що вантаж підручників дуже важкий, сьогодні добре відомо всім. Сумки через одне плече в молодшій та середній школі не рекомендуються, щоб не зіпсувати поставу дитини.

Існують також особливі шкільні рюкзаки, що нагадують валізи і сумки для подорожей - завдяки висувним ручкам і колесам. Окрім того, колеса хороші для дітей, які носять багато важких книг і / або повинні нести свої сумки на далекі відстані. Але майте на увазі, що колеса додають вагу самому рюкзаку в цілому, а складні ручки можуть бути незручними, якщо дитина буде носити цей рюкзак на спині.

Правильний розмір

Багато шкільних рюкзаків, призначені для дошкільнят, недостатньо великі, щоб вмістити папку А4, не згинаючи її і не заминаючи куточки. У рюкзак може не поміститися ноутбук (іноді це важливо для старшокласників). Часом не вистачає кишень.

Занадто великий рюкзак, не за розміром, теж погано - ви навряд чи зможете так сильно підігнати лямки, до того ж у великих рюкзаків лямки розставлені ширше, ніж у тих, що зроблені для молодших школярів.

Легко орієнтуватися на дизайни брендових дорогих рюкзаків: ви відразу побачите рюкзаки, створені для молодшої школи, і варіанти для підлітків. Вони візуально розрізняються, розміри оптимальні та добре продумані.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ