Головна : Новини

Переваги лікування наркоманії в реабілітаційному центрі

, 14:32
0 634

реабілітація наркозалежнихНаркотична залежність величезна проблема для багатьох поколінь. Кожен може зіткнутися з наркотиками, проте позбутися залежності складно, потрібна допомога кваліфікованих фахівців. Багатьом відомо, що процес детоксикації, тобто виведення з організму наркотичних засобів і токсинів, важливо проходити в клініці під контролем наркологів. Однак очищення організму не допоможе відразу ж повернутися до звичайного життя. Важливо пройти ще й курс реабілітації, тобто виробити табу на прийом наркотиків. Наприклад, в Кургані пройти анонімне лікування наркоманії та реабілітацію можна в центрі "Надежда": https://www.kurgan.rc-nadegda.ru/.

Період ломки не тільки хворобливий, але і небезпечний. Внутрішні органи звикають працювати тільки під дією наркотиків, тому важливою є підтримка медикаментами, вони не тільки позбавляють від болю, але і допомагають повноцінно працювати всьому організму. У цей період медики реагують на будь-які зміни в організмі і намагаються допомогти придушити агресію і емоційні сплески.

Після проходження детоксикації немає сенсу відразу відправлятися в звичайне життя, адже є велика ймовірність зриву. Людина стикається зі стандартними проблемами та знову повертається до наркотиків. Лікування наркоманії передбачає проходження багатоетапного курсу реабілітації за певною програмою. В результаті, наркозалежні назавжди відмовляються від наркотиків і можуть знайти підтримку у психологів в стресових ситуаціях.

Реабілітаційна програма передбачає роботу з психологами, бесіди, групові заняття. Психолог допомагає відкритися, знайти захоплення, хобі. Також психологічні бесіди допомагають знайти умиротворення, спокій. Людина вчиться самостійно вирішувати свої проблеми, а не вдаватися до наркотичних засобів. Заняття в групах також корисні, адже люди, яких об'єднує спільна залежність, знаходять спільну мову і намагаються знайти рішення будь-яких проблем.

Після того, як людина покидає центр, вона залишається частиною програми ресоціалізації та може завжди звернутися до психологів за порадою, як їй адаптуватися в суспільстві. Лікування наркоманії в реабілітаційному центрі повністю анонімне. Наркозалежний може бути впевнений, що дані про його лікуванні не підуть за межі закладу.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ