здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

На що варто звернути увагу при виборі клініки?

Квітень 13 2018

як вибрати клінікуПитання отримання якісного медичного обслуговування сьогодні як ніколи актуальне. Інтернет переповнений численними сайтами клінік і їх представників. Всі поспішають розповісти читачеві про свої здобутки й досягнення. Складно з величезного потоку інформації сфокусуватися на основних моментах і вибрати медичний заклад, який є кращим в лікуванні того чи іншого захворювання. Ми постараємося визначити найбільш важливі аспекти, якими слід керуватися при виборі клініки і розповість нам про це співробітник медичного порталу www.doctis.ru/moskva/uchrezdenia/, на якому безпосередньо можна підібрати клініки та медичні центри Москви.

Багатопрофільність

Багато клінік позиціонує себе, як багатопрофільні медичні установи. Що це означає? Це сучасні медичні центри, які пропонують своїм пацієнтам сучасне обстеження, точну діагностику, якісне лікування буквально за всіма медичними напрямками.

Основними спеціалізаціями клінік є:

 • Акушерство та гінекологія;
 • Алергологія;
 • Гастроентерологія;
 • Головний і шийна хірургія;
 • Дерматологія;
 • Кардіологія;
 • Неврологія;
 • Нейрохірург;
 • Неонатологія;
 • Загальна і абдомінальна хірургія;
 • Онкологія;
 • Оториноларингологія;
 • Офтальмологія;
 • Пластична і відновна хірургія;
 • Психологія;
 • Ревматологія;
 • Судинна хірургія;
 • Стоматологія;
 • Торакальна хірургія;
 • Травматологія, кистевая і ортопедична хірургія;
 • Трансплантологія;
 • Ендокринологія;
 • ЕКО.

Варто відзначити, що існують окремі клініки, які надають спеціалізовану медичну допомогу в певних напрямках. Тут працюють першокласні вузькопрофільні фахівці, здатні точно продіагностувати захворювання і визначити найбільш ефективний план лікування, спираючись на свій багатий клінічний досвід і знання. Саме тому, дуже важливо при виборі лікарні мати інформацію про те, в яких напрямках медицини та чи інша клініка сильна.

Сертифікація

Важливим критерієм при виборі медичного закладу також є його відповідність міжнародним стандартам. Наявність відповідних сертифікатів гарантує якісне лікування і догляд за пацієнтом.

Список найбільш значущих сертифікатів:

 1. JCI;
 2. CCHSA;
 3. TAS;
 4. ACHS);
 5. ISQua;
 6. ESQH;
 7. ISO.

У кожній окремій країні є власна система сертифікації лікувальних установ. Необхідно дізнатися, чи має цікавий для Вас медичний центр ліцензію на надання медичних послуг, в яких Ви потребуєте.

Дуже значущим показником престижу клініки є її тісна співпраця з великими престижними університетами, а також з компаніями, що надають послуги в сфері охорони здоров'я.

Зверніть увагу також на те, що всі великі сертифіковані клініки обов'язковим чином представлені в мережі інтернет. Якщо Ви виявите, що клініка, яку Ви шукайте, не має власного сайту, це повинно Вас насторожити.

Фахівці

Успіх і ефективність лікування багато в чому залежить від кваліфікації лікаря. Безсумнівним плюсом є наявність в клініці великої кількості лікарів різних спеціальностей. Це є ще одним критерієм в правильному виборі медичного закладу.

Провідні медичні центри з гордістю представляють інформацію про своїх лікарів і їх заслуги. На сайтах деяких клінік можуть бути опубліковані грамоти, сертифікати та вдячні листи.

Вузька спрямованість більшості зарубіжних лікарів означає їх глибоку обізнаність в певних напрямках медицини. При виборі клініці варто враховувати наявність в її штаті таких фахівців, щоб розуміти, чи зможуть Вам надати висококваліфіковану допомогу в лікуванні Вашого захворювання.

Устаткування

Сучасні лікувально-діагностичні центри, оснащені всім необхідним обладнанням, що дозволяє з максимальною точністю розпізнати причину захворювання і призначити правильне лікування.

Діагностичні прилади останнього покоління та сучасна інструментальна база дозволяють творити чудеса в медицині. За допомогою малоінвазивних методик в хірургії можна мінімізувати оперативне втручання, зменшити площу швів і значно прискорити реабілітацію пацієнта.

Завдяки використанню новітніх малотравматичних методів, включаючи інноваційну методику гамма-ножа, пацієнт здатний встати на ноги буквально на наступний день після операції.

Запам'ятайте, якщо персонал медичного закладу не може відповісти, які сучасні методи діагностики та лікування вони використовують - це також повинно викликати у Вас підозру.

← Переваги лікування... Основні симптоми раку 
Переглядів: 131
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен