Головна : Новини

Основні переваги конструкторів Lego

, 22:49
0 383

легоБез сумнівів, саме конструктори Lego найвідоміші та самі впізнавані. Створено цей успішний бренд Готфрідом Кірком Крістіансеном і Гаррі Пейджем і спочатку під цією ТМ випускалися іграшки з дерева. Зараз же, бренд Лего вже став легендою і прикладом для наслідування.

Ідея конструктора прийшла в голову Гаррі Пейджу, він придумав, що деталі можна виготовляти з пластику і створив існуючу систему кріплення їх між собою. Правила успішності для бренду були придумані і сформульовані Крістіансеном і зараз, через 70 років, вони так само актуальні та використовуються в бізнесі. Далі, ми розглянемо основні переваги конструкторів ЛЕГО і розповість нам про них співробітник інтернет-магазину http://detkamnado.com.ua/, в якому безпосередньо їх можна купити в Україні.

Великі ігрові можливості

При складанні конструкторів Lego Creator, Lego Star Wars, Resident Evil, Harry Potter, Bionicle можна використовувати не тільки схему з набору і створювати запропоновані конструкції, але і будувати те, що хочеться, не слідуючи інструкціям. Всі елементи Лего поєднуються між собою - і це одна з переваг цього конструктору.

Цікавий для дітей різного віку та статі

Однією з найперших серій цього бренду, стало Lego Duplo. Воно випускається вже не одне десятиліття, складається з безлічі ігрових наборів для хлопчиків і дівчаток і користується незмінною популярністю. Деталі Лего Дупло трохи більші стандартних, тому з них легко будувати малюкам.

Оригінальність і велика різноманітність серій

Конструктори Лего, не схожі ні на які інші. Серед розмаїття серій Lego можна підібрати цікавий конструктор будь-якій дитині. Конструктори відрізняються не тільки тематикою, вони мають різний рівень складності і розраховані на дітей різного віку. Наприклад, Lego Bionicle не залишить байдужим юного любителя коміксів, фантастики та мультфільмів про супергероїв і трансформерів. Граючи цим конструктором, дитина може створювати свої власні героїв, змінювати їх на свій власний розсуд.

Конструктори Лего захоплюють надовго

Будь-яким з конструкторів Лего можна грати дуже довго. Навіть сама непосидюча дитина здивує вас тим, що буде грати в Lego годинами. Навіть повністю склавши новий ігровий набір Лего, дитина не втратить до нього інтерес. Адже з його допомогою можна цікаво грати, а можна взяти і змінити його так, як хочеться.

Лего розвиває фантазію, мислення і уяву

Граючи з Лего, дитина розвиває фантазію, адже склавши ігровий набір їм можна грати, придумувати історії та інсценувати їх. А щоб скласти з конструктора іграшку, необхідно добре подумати, уявити те, що хочеться побудувати. Також будівництво з Лего розвиває посидючість і вміння концентруватися.

Всі нові та старі серії конструкторів Лего повністю відповідають інтересам дітей

Всі серії Лего цікаві, адже вони створюються за тими сюжетами, які найбільш популярні серед дітей. Лего Дупло буде актуально завжди, ігрові набори з цієї серії не можуть залишити байдужими малюків. Lego City, Lego Garry Potter, Lego Atlantis, Lego Miners будуть цікаві для дітей дошкільного віку і старше. А дивовижні конструктори Lego Mindstorm приводять у захват навіть дорослих.

Безпека

Купити Лего можна для дітей будь-якого віку - вони цілком безпечні. Виготовляють деталі конструктора з міцного пластику і навіть, якщо його вдасться поламати, поранитися буде неможливо. Пластик, з якого виготовляються конструктори, не містить ніяких шкідливих речовин.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ