Головна : Новини

Коли потрібно чистити колодязь?

, 14:34
0 1732

чистка колодязяБагато хто думає, що якщо колодязь викопаний, значить він не вимагає ніякого догляду, вони навіть не уявляють, в яку пору року чистити криницю - навесні або восени, а також як здійснюється така процедура. Але для того, щоб мати чисту від мулу і бруду воду, потрібно періодично прикладати для цього зусилля. Далі ми розглянемо коли потрібно чистики криницю і розповіть нам про це співробітник компанії «Старый колодец», яка займається цим професійно (до речі, тут можна замовити чистку колодязя в московській області).

Коли потрібно чистити криницю?

Очищення криниці щорічно передбачає проведення санації. Через кожен 3 - 5 років потрібне генеральне очищення води з колодязя. Якщо ж процес осідання нерозчинних у воді речовин відбувається швидко, тоді колодязь чистять частіше. Особливо це потрібно, якщо колодязі старі.

Існує кілька причин, коли краще чистити криницю. Перед тим, як приступити до роботи, потрібно спочатку розібратися, наскільки серйозне забруднення і який його характер, а вже потім можна зрозуміти, як почистити колодязь своїми руками. Щоб розібратися в причинах, потрібно дивитися на помутніння, колір і запах, а також наявність або відсутність домішок.

Однією з головних підстав для очистки колодязя є замулювання. Уникнути цього процесу практично неможливо. При появі мулу вода стає каламутною з характерним присмаком. Крім того, наявність великої кількості піску і глини на дні також роблять воду каламутною. Окрім того, замулювання призводить до сильного скорочення води в шахті. Але важливо знати, що рівень води знижується і в результаті сезонних перепадів.

Якщо на поверхні води з'явилася масляниста плівка, то це свідчить про наявність нафтопродуктів. Щоб їх усунути, необхідно спуститься в шахту. Вони можуть з'явитися через розгерметизацію і потрапити разом з водоносним шаром або через банальне попадання всередину по людській необережності та недотриманні правил користування.

При попаданні у воду великої кількості домішок заліза, вода набуває іржавого кольору.

Якщо рідко використовувати колодязь - це може стати причиною бактеріального забруднення. Вода застоюється, що представляє собою відмінні умови для розмноження бактерій. Також цього процесу сприяють сторонні предмети, які потрапили в колодязь. Це можуть бути предмети, тварини або птиці.

При попаданні у воду каналізаційних стоків, вода має характерний неприємний запах.

Зелений колір води означає наявність найпростіших водоростей. Вони активно розмножуються в теплий період року, якщо є достатня кількість світла.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ