Головна : Новини

Чому можна навчитися на курсах косметології?

, 11:17
0 683

курси косметологаБагато людей бажають мати спокусливу зовнішність. Тому професія косметолога була, є і буде затребуваною. Навчальні центри сьогодні пропонують усім бажаючим пройти курси косметології. Наприклад, у Харкові пройти курси косметолога можна в освітньому центрі http://valmari.com.ua/.

На даних курсах ви можете вивчити основи косметології. Вони підходять тим, хто не має спеціальності або просто бажає змінити сферу діяльності. Курси косметолога будуть корисними навіть домогосподаркам, які бажають проводити всі косметичні процедури вдома.

Косметологія - це не тільки професія, а також і стиль життя. Дана наука має на увазі застосування різних методів і процедур, які спрямовані на корекцію шкіри. Курси по косметології включають в себе наступні пункти:

  • будова м'язів обличчя і шиї;
  • анатомія шкіри;
  • типи старіння шкіри;
  • масаж обличчя;
  • патологія шкіри (вугри, псоріаз, демодекс, себорея, алергія, різні новоутворення);
  • чистка і пілінг;
  • косметологія тіла;
  • методи епіляції;
  • сучасні косметичні засоби;
  • косметична деонтологія.

Також на курсах, окремий блок навчання займає «апаратна косметологія», яка настільки популярна сьогодні. Вона являє собою освоєння різних методик, які можливі тільки при застосуванні сучасної апаратури. Апаратні методики вже давно служать альтернативою хірургічній косметології. За допомогою спеціальної апаратури можна істотно загальмувати процеси старіння навіть без застосування скальпеля. За апаратною косметологією, слухачі на заняттях часто вивчають: коагулятор, термічні методи, гальваніку, міостімуяцію, мікрострумову терапію, ультразвук, дарсонваль, мікродермабразію, ліфтинг, ваккум, браш та УФ фонорез.

Вельми поширеною є «сестринська косметологія», але вчитися по даній спеціалізації можуть люди, які мають середню медичну освіту. Дана косметологія в більшій мірі стосується естетичної косметології, апаратної косметології, патологій шкіри та корекції косметичних дефектів. Сестринська справа має на увазі реабілітацію покривів шкіри, а також можливість проводити маніпуляції, які рекомендував лікар косметолог.

Вельми успішно практикується універсальна косметологія, для неї не потрібна медична освіта. Навчання становить в середньому півроку. Після закінчення слухач отримує диплом, де вказано, який саме курс закінчено та які навички отримані.

У програму навчання входять базові предмети. Більшість центрів можуть пропонувати проходження практики в певному салоні краси, щоб напрацювати певний досвід.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ