Головна : Новини

Елайнери: Основні плюси і мінуси

, 15:36
0 226

ЕлайнериСьогодні набирає обертів нова технологія вирівнювання зубів елайнерами. Це прозорі капи, які застосовуються при деяких видах неправильного прикусу, а також допомагають усунути поворот зуба навколо осі. Вони виготовляються з полімерного ідеально прозорого матеріалу, що володіє біосумісністю та гіпоалергенними властивостями. Часто перед пацієнтом стоїть вибір: пройти лікування на брекетах або елайнери?

Щоб прийняти зважене рішення, потрібно заздалегідь оцінити всі плюси і мінуси. І розповість нам про них співробітник компанії "Еврокапа": http://eurokappa.ru/, на сайті якої можна переглянути ціну на елайнери (the price for elainers, цену на элайнеры).

Головні переваги елайнерів:

  • Прекрасна естетика, яку не зможе забезпечити жодна брекет-система. Елайнери легкі, не відчуваються і не ранять слизову рота;
  • Капи непомітні під час спілкування, завдяки чому лікування не приносить психологічного дискомфорту;
  • Можливість знімати елайнери кілька разів протягом дня для прийому їжі та інших важливих подій;
  • Немає обмежень у харчуванні і складнощів з відкусуванням, пережовування їжі;
  • Пацієнт чистить зуби звичним способом без будь-яких спеціальних пристосувань на зразок іригатора. Імовірність відкладення зубного нальоту в цьому випадку зведена до мінімуму, на відміну від брекет-систем (де для того, щоб дістатися до всіх важкодоступних місць вам потрібно купувати спеціальні щіточки і йоржики);
  • Величезний плюс елайнерів - прогнозований, передбачуваний результат, який пацієнт зможе оцінити ще до початку лікування (лікар демонструє пацієнтові віртуальний сетап, комп'ютерну модель виправлення саме Вашого прикусу). Тобто весь лікувальний ефект при виправленні прикусу елайнери можна змоделювати і побачити ще до початку ортодонтичного лікування. Подивіться, як відбувається усунення проблем прикусу на комп'ютері - в житті лікування проходить точно також, один-в-один. Тривалість лікування становить близько 6-12 місяців. У разі важких патологій - до 1,5 років.

Головні мінуси елайнерів:

  1. Мабуть, єдиним недоліком елайнерів є трішки обмежена сфера їх застосування. Їх не використовують для корекції яскраво виражених аномалій - тих, наприклад, де потрібне хірургічне втручання. З іншими порушеннями прикусу елайнери справляються легше і швидше брекетів. Відвідувати лікаря під час лікування потрібно 1-2 рази на місяць, а вартість лікування порівнянна з лікуванням на лінгвальних брекетах і навіть вже менше.

Висновки

Елайнери - це технологія майбутнього, яка успішно застосовується вже зараз. Під час огляду і консультації стоматолог визначить, чи можуть вони впоратися з вашою проблемою. Якщо лікування на елайнері вам доступно, однозначно варто зробити вибір на їхню користь. Це комфорт в повсякденному житті і відсутність стресу, пов'язаного з установкою незнімної апаратури. При цьому пацієнт отримує чудовий естетичний результат.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ