Головна : Новини

Де продати волосся дорого і вигідно?

, 13:25
0 705

продати волоссяДорогі жінки, якщо у вас одного дня виникло бажання змінити імідж, зробивши собі модну, коротку зачіску, то це не може не радувати! Нарешті всі стануть звертати увагу не на ваше волосся, а на вашу прекрасну фігуру, цікавий стиль одягу і красиві риси обличчя. Нарешті ви матимете сучасну стрижку як у топових зірок-красунь!

Але навіщо ж розлучатися з довгими локонами безкоштовно? Тільки згадайте, скільки часу і коштів вкладено в догляд за вашими довгим волоссям, скільки років ви ростили його, ретельно вичісуючи, оберігаючи від шкідливих речовин в поганих шампунях і кондиціонерах, піклуючись про здоров'я цих локонів. Ну вже ні, розлучатися з ними безкоштовно - це просто блюзнірство.

Хороша новина: ви можете відмінно заробити на власній, вже такій обридлій вам косі! Postige Studio - це ідеальне місце, де можна продати волосся дорого. Отимайте максимальну користь навіть з такої події як зміна іміджу: нову цікаву зачіску + грошову винагороду! Ви вже придумали, на що витратите гроші, зароблені на продажу волосся?

Скільки ж можна заробити, якщо продати своє натуральне волосся?

Кінцеву вартість вашого волосся ви зможете дізнатися після огляду фахівцем і зважування його на вагах, так як вартість визначається виходячи з їх ваги, стану, виду та багатьох інших факторів.

По-перше, волосся можна продати, якщо його довжина складає від 40-50 см і вище. Воно не повинно бути раніше пофарбованим, піддаватися хімічній завивці та іншим серйозним впливам. Волосся з сивиною, сплутане і посічене також навряд чи підійде, адже з них потрібно буде ще робити перуки і накладні локони. Натуральне нефарбоване, тонке та шовковисте волосся - ось що принесе вам максимальний прибуток.

Найдорожче коштує:

  • волосся кольору натуральний блонд, довжиною від 50 сантиметрів;
  • від природи русяві локони, або ж волосся, світло-русявих відтінків півметрової довжини;
  • м'яке слов'янське, шовковисте світло-каштанове волосся, довжиною більше 50 см.

Отже, "озброївшись" знаннями, тепер ви зможете заробити на продажі свого волосся + отримати нову, модну зачіску.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ