Головна : Новини

Система Соколинського: Як відчути себе краще і повернути працездатність?

, 23:15
0 433

иммунитетЄвропейська «Система Соколинського» - це комплексний і натуральний підхід до здоров'я для розумних і зайнятих людей. Одночасно проводиться очищення організму на трьох рівнях: кишечник, печінку, клітинне очищення, а також перезавантаження мікрофлори і підтримка імунітету та нервової системи.

У складі натуральних комплексів: екстракти трав, мінерали, амінокислоти та пептиди, пробіотики. Ви зможете впливати на причини свого поганого самопочуття і низької працездатності замість того, щоб усувати тільки симптоми. Потрібно всього лише виправити харчування і провести очищення від токсинів і хронічних інфекцій.

Чому "Система Соколинського" дає ефект?

www.pobedi2.ruДетоксикація відновлення енергії на клітинному рівні підтримка нервової системи і сну відновлення травлення та імунітету - це фокусування на найбільш частих причини поганого самопочуття.

Тому мінімум зусиль дає максимальний результат. Так ви зможете менше відволікатися на хвороби і просто підтримувати здоров'я. Величезний досвід, накопичений в Росії з 2002 року тепер доступний в будь-якій країні. Ці способи допомогли вже десяткам тисяч людей в Росії, Україні, Ізраїлі, Європі, Канаді. Ви можете використовувати цю систему не звертаючи уваги на кордони!

Тут ви знайдете кваліфіковані відповіді на свої питання і глибокий авторський погляд на здоров'я людини.

Ця інформація заслуговує вашої уваги. Автор програми Володимир Соколинский написав 11 книг по натуральній медицини, є членом російської, американської, європейської професійних асоціацій та представником Всесвітньої організації термальної терапії в Чеській Республіці.

З чого почати?

Найпростіший короткий шлях, як поліпшити самопочуття і підвищити працездатність натуральними засобами - почати з очищення організму від токсинів і уповільнених інфекцій, поліпшення травлення, перезавантаження мікрофлори та позбавлення від хронічної втоми!

Більшість випадків, коли ви себе погано почуваєте це навіть не важка хвороба, а порушення балансу в організмі через неправильний спосіб життя та харчування, перевтому, отруєння і стрес. Класична медицина зазвичай усуває симптоми за допомогою ліків, і дуже часто лікарські препарати мають побічну дію, що породжує ланцюжок інших симптомів.

Але «Система Соколинського» не пропонуємо лікування. Це не медичний центр. Це зовсім інший підхід до здоров'я: безпечніше, зручніше і логічніше не допускати умов при яких розвиваються хвороби і впливати на причини. Як це зробити в домашніх умовах, не відволікаючись від свого життя? Через очищення організму, поліпшення живлення органів і систем натуральними живильними речовинами привести систему травлення та роботу печінки до саморегуляції! Це тягне за собою поліпшення імунітету, працездатності, настрою, кровообігу, обмінних процесів і гормонального фону!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ