здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Система Соколинського: Як відчути себе краще і повернути працездатність?

Квітень 20 2018

иммунитетЄвропейська «Система Соколинського» - це комплексний і натуральний підхід до здоров'я для розумних і зайнятих людей. Одночасно проводиться очищення організму на трьох рівнях: кишечник, печінку, клітинне очищення, а також перезавантаження мікрофлори і підтримка імунітету та нервової системи.

У складі натуральних комплексів: екстракти трав, мінерали, амінокислоти та пептиди, пробіотики. Ви зможете впливати на причини свого поганого самопочуття і низької працездатності замість того, щоб усувати тільки симптоми. Потрібно всього лише виправити харчування і провести очищення від токсинів і хронічних інфекцій.

Чому "Система Соколинського" дає ефект?

www.pobedi2.ruДетоксикація відновлення енергії на клітинному рівні підтримка нервової системи і сну відновлення травлення та імунітету - це фокусування на найбільш частих причини поганого самопочуття.

Тому мінімум зусиль дає максимальний результат. Так ви зможете менше відволікатися на хвороби і просто підтримувати здоров'я. Величезний досвід, накопичений в Росії з 2002 року тепер доступний в будь-якій країні. Ці способи допомогли вже десяткам тисяч людей в Росії, Україні, Ізраїлі, Європі, Канаді. Ви можете використовувати цю систему не звертаючи уваги на кордони!

Тут ви знайдете кваліфіковані відповіді на свої питання і глибокий авторський погляд на здоров'я людини.

Ця інформація заслуговує вашої уваги. Автор програми Володимир Соколинский написав 11 книг по натуральній медицини, є членом російської, американської, європейської професійних асоціацій та представником Всесвітньої організації термальної терапії в Чеській Республіці.

З чого почати?

Найпростіший короткий шлях, як поліпшити самопочуття і підвищити працездатність натуральними засобами - почати з очищення організму від токсинів і уповільнених інфекцій, поліпшення травлення, перезавантаження мікрофлори та позбавлення від хронічної втоми!

Більшість випадків, коли ви себе погано почуваєте це навіть не важка хвороба, а порушення балансу в організмі через неправильний спосіб життя та харчування, перевтому, отруєння і стрес. Класична медицина зазвичай усуває симптоми за допомогою ліків, і дуже часто лікарські препарати мають побічну дію, що породжує ланцюжок інших симптомів.

Але «Система Соколинського» не пропонуємо лікування. Це не медичний центр. Це зовсім інший підхід до здоров'я: безпечніше, зручніше і логічніше не допускати умов при яких розвиваються хвороби і впливати на причини. Як це зробити в домашніх умовах, не відволікаючись від свого життя? Через очищення організму, поліпшення живлення органів і систем натуральними живильними речовинами привести систему травлення та роботу печінки до саморегуляції! Це тягне за собою поліпшення імунітету, працездатності, настрою, кровообігу, обмінних процесів і гормонального фону!

← Переваги використання... Салон краси: Чому варто... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен