Головна : Новини

Яка специфіка сучасної імплантації зубів?

, 21:34
0 674

Протезування і імплантація зубів сьогодні і десять років тому істотно отличаются. У минулому втрата зуба асоціювалася з непривабливими коронками, які виставляли вашу проблему на загальний огляд. З сучасними технологіями, навіть при пильному розгляді ніхто не помітить каверзи. Як проходить і протезування сьогодні? І які головні переваги даних процедур?

У настоящее час існує кілька видів імплантації. У їх числі двоетапна, одноетапна, експрес і відстрочена імплантація. Кожен вид підбирається після ретельного аналізу наявних проблем. Як правило, вид імплантації призначає лікар.

Однак остаточне рішення залежить тільки від вас. Щоб зробити вибір « За » або « проти » імплантації зубів, вам необхідно ознайомитися з усіма її перевагами і недоліками.

Головний недолік імплантації зубів, на думку фахівців, це в складності процедури, яка напряму залежить від майстерності і практичних навичок вашого лікуючого лікаря. Одне необережное рух і ваш зуб прийме неправильне положення, після чого ви будете відчувати постійний дискомфорт і больові відчуття. Імплантація зубів може також бути для вас табу в тому випадку, якщо у вас є проблеми зі станом кровоносної або нервової системи. Одним з головних недоліків також є і вартість імплантації зуба, яка багатьомпацієнтам навіть при гострій необхідності, виявляється не по кишені.

Що стосується переваг, то їх, безсумнівно, набагато більше. Це і бездоганний вигляд вашого нового зуба, який абсолютно нічим не відрізняється від інших, це повноцінне використання імплантованого зуба в процесі пережовування їжі, це можложность уникнути ряду неприємних і небезпечних захворювань: пародонтозу, атрофії кісткової тканини зуба.

 Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ