Головна : Новини

Догляд за ногами

, 21:36
0 823

На ринку товарів для краси і здоров'я існує велика кількість различних засобів для ніг. Якісь із засобів є більш ефективними, інші більше призначені для профілактики. Хороший   є одним з найефективніших засобів, яке допоможе зняти набряк і втому з ніг після важкого дня. Залежно від виду бальзамів, кошти можуть володіти різними властивостями. Умовно всі бальзами для нігможна розділити на кілька категорій.

До першої категорії належать охолоджуючі бальзами. Ці кошти підійдуть для всіх, без винятку. Вони по праву стануть порятунком для тих, хто змушений цілий день проводити на ногах і до вечора вже відчуває сильний жар в нижніх кінцівках, коли здається, ніби ноги горять. Охаждающій бальзам допоможе і тим жінкам, які змушені цілий день ходити на підборах. Після такої напруги ногам потрібно розслаблення і охолодження, з чим прекрасно впорається охолоджуючий бальзам.

Бальзами для ніг другої категорії володіють зволожуючим і загоює ефектом. Такі засоби наносяться на ступні алег і запобігають появі мікротріщин на п'ятах, які здатні заподіяти сильний дискомфорт і больові відчуття. У випадку, якщо тріщини на п'ятах вже з'явилися, завдяки зволожуючого і загоює ефект станеться швидка регенерація та шкіра швидко відновиться.

Третя категорія бальзамів для ніг представлена засобами, які борються з варикозним розширенням вен. Якщо попередні бальзами для ніг мали більшою мірою профілактичний ефект, то ця категорія представлена ??лікувальними бальзамами. Застосування таких бальзамів для лікування захворювання має бути узгоджене з лікарем.
Ноги, як правило, щодня піддаються великим наванзкам і тому вкрай важливо доглядати і берегти їх. Охолоджуючі, зволожуючі або лікувальні бальзами – це те, що допоможе вам забути про тяжкості і болях в ногах, а вашу ходу зробить летить і легкою.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ