Головна : Новини

Аромоваза Areon Home Perfume Sticks

, 23:35
0 624

Areon Home Perfume SticksОсвіжувач повітря для дому у вигляді аромавази з'явився в нашій країні відносно недавно, але вже склав серйозну конкуренцію звичним всім спреям. І по праву! Ви запитаєте: "Чому?". Давайте розбиратися.

Балончик з освіжувачем-спреєм буде виглядати органічно хіба що в санвузлі, і для того, щоб запах тримався, потрібне його регулярне використання. В той час як аромаваза не тільки наповнить ваш будинок або офіс стійким приємним ароматом, а й позбавивши від необхідності брати участь в процесі, але ще й прикрасить інтер'єр - віяло бамбукових паличок, поставлене в витончену ємність з ароматичною олією, буде виглядати стильно і доречно в будь-якому приміщенні. Крім того, аромаваза зберігає активність протягом року, що робить її використання досить вигідною.

У категорії даної продукції варто відзначити нову лінійку відомого бренду Areon Home Perfume Sticks. По пристрою і дії цей освіжувач повітря Areon аналогічний до попередньої серії Home Perfume. Конструкція являє собою тростинний диффузер - тонкі палички вбирають ароматичну есенцію і випаровують її зі своєї поверхні в повітря, надаючи йому приємний аромат.

Areon Home Perfume Sticks має оновлений дизайн і демонструє нові аромати - переважно це квітково-фруктові та пікантні композиції, розроблені болгарською фірмою «Балєв», яку без перебільшення можна назвати одним з лідерів виробництва ароматизаторів для дому та автомобілів в Центральній і Східній Європі.

Болгарія здавна славилася своїми ароматичними маслами, і «Балєв» повністю наслідує традиції - всі ароматичні композиції створені на основі природних запашних масел. Завдяки цьому, освіжувачі повітря «Ареон» ніколи не бувають нав'язливими або грубими. Стійкі, але легкі аромати підкреслять затишок будинку або гостинність офісу.

Спробуйте нову серію ароматизаторів для будинку Areon Home Perfume Sticks і свіжі аромати наповнять ваш дім або офіс. До того ж, така аромоваза має неперевершений дизайн, який вигіно підкреслить інтер'єр будь-якого дому чи офісу

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ