Головна : Новини

Лікування раку в Кореї: Основні переваги

, 18:55
0 547

Лікування раку в КореїРозвиток сучасних медичних технологій дозволяє усунути пухлинний процес і назавжди позбутися від хвороби. Лікування онкології в Кореї ("treatment of oncology in Korea", "лечение онкологии в Корее от hospitals travel") є одним з найсучасніших і самих ефективних у всьому світі. Фахівці цієї країни вважаються професіоналами в області онкології. Більшість випадків оперативного лікування ракових утворень проходить успішно. Не дивно, що за статистикою вірогідність успішного лікування раку щитовидної залози корейськими фахівцями становить понад 90 %.

Переваги лікування раку в Південній Кореї

За останнє десятиліття медицина Південної Кореї вийшла на новий високий рівень і не перестає стрімко розвиватися. Сьогодні, ця держава з успіхом може конкурувати в діагностичних і лікувальних методиках онкологічних захворювань з такими світовими лідерами, як Ізраїль, Німеччина та США.

Завдяки контролю цінової політики на державному рівні "Корпорацією страхування здоров'я" в клініках відсутній комерційний підхід. Вартість лікування значно нижча, ніж в інших прогресивних країнах, незважаючи на достатню кількість приватних медичних центрів. Звернувшись за допомогою до провідних корейських онкологів, ви зможете отримати безкоштовну консультацію і попередній план діагностики та лікування.

Ефективне лікування раку в Південній Кореї, пояснюється:

  • високим рівнем фінансування медичної онкологічної галузі державними структурами;
  • розробкою інноваційного обладнання, яке використовується для діагностики патології;
  • впровадженням сучасних технологій в лікуванні раку;
  • розробкою нових методів лікування онкопатологій;
  • наявністю системи Fast Track, завдяки якій всі іноземні пацієнти проходять курс лікування позачергово;
  • поєднанням напрацювань корейських вчених з сучасними західними методиками терапії;
  • наявністю в кожному медичному центрі спеціальних відділів, які спеціалізуються на прийомі іноземних хворих і надають послуги перекладача та координатора;
  • можливістю для іноземних фахівців навчатися сучасним підходам до терапії злоякісних пухлин.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ