Головна : Новини

Переваги наливної ванни

, 21:32
0 397

наливна ванна

Якщо вам не подобається зовнішній вигляд вашої ванни, але до повного ремонту ванної кімнати ви ще не дозріли, прекрасною альтернативою може послужити реставрація вашої старої сантехніки. Сьогодні існує три основних способи повернути зіпсованій ванні первозданний вигляд:

 1. покриття новим шаром емалі;
 2. установка акрилового вкладиша у ванну;
 3. застосування методу наливної ванни.

Останній метод вважається самим оптимальним. Ви запитаєте: "Чим же останній метод краще перших двох?". Спробуємо розібратися і розповість нам про це співробітник компанії https://vannochka.by/, в якій безпосередньо можна замовити реставрацію ванної в Мінську.

Особливості реставрації методом наливу

Технологія наливних ван є порівняно новим винаходом в сфері реставрації старої ванни. Її основна особливість це те, що замість емалі ванна покривається шаром акрилу, а замість валика чи пензля використовується метод, при якому майбутнє покриття наливається на стару пошкоджену емаль.

У данному методі виділяють 2 види використовуваного матеріалу:

 • рідкий акрил (яскраво-білий лакофарбовий матеріал з високою масою нелетких речовин);
 • стакрил (двокомпонентна епоксидно-акрилова емаль).

Попередня підготовка полягає в тому, що проводиться очищення ванни від іржі та знежирення поверхні. Потім, починаючи з верхніх бортів, наливається шар рідкого акрилу, при цьому не можна допускати утворення бульбашок або патьоків. Стікаючи вниз і заповнюючи всі нерівності, акрил залишає за собою рівну глянсову поверхню. В процесі нанесення цей матеріал не виділяє ніяких запахів. Висихання поверхні триває від 2 до 4 діб в залежності від різновиду акрилу і температури у ванній кімнаті.

Плюси наливних ванн

Емалювання ванн, колись єдиний, а тому популярний метод реставрації ванни, сьогодні вже є морально застарілим. У чому ж переваги нового методу наливних ванн? Це:

 1. Чудово зберігає тепло і володіє шумопоглинаючим ефектом;
 2. Поверхня володіє кристалічним дзеркальним блиском і з часом не жовтіє, оскільки не має пористої структури + її дуже легко чистити;
 3. Рідкий акрил стійкий до появи тріщин і володіє високою міцністю;
 4. Рідкий акрил більш довговічний, ніж емалювання ванни (гарантія на роботу складає до 15 років);
 5. Реставрація данним методом не потребує демонтажу плитки і безпосередньо самої ванни;
 6. Наливний стакрил вартує дешевше, ніж акрилова вставка і тільки трішки дорожче, ніж емалювання ванни;
 7. Можна застосовувати до ванн різної форми, в той час як акрилова вставка в ванну підходить далеко не у всіх випадках.

Висновки

Отже, метод наливної ванни - це самий ефективний метод для поновлення старої сантехніки не лише по співвідношенню ціна/якість, а й за багатьма іншими параметрами.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ